Karta sr16uxa marki Sony promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SONY
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 16 GB
Rodzaj microSDHC

Opis

Sony micro SDHC 16 GB 95 mb/s UHS-I C10 U1 + adapter Przyspiesz działanie aplikacji w swym smartfonie innowacyjne smartfony, tablety, drony i kamery sportowe posiadają swoje wymogi. By wycisnąć z nich 100 % wydajności potrzebujesz prędkiej karty pamięci.

Odczyt z prędkością 95 mb/s, 10. Klasa prędkości i kanon U1 dają gwarancję płynnego zapisu filmów Full HD i sprawne działanie trybu seryjnego choćby dla zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Karta może pełnić rolę magazynu informacji dla muzyki, fotografii i filmów oraz gier i aplikacji, przyspieszając ich uruchamianie i zwiekszając komfort codziennego używania telefonu.

Co oznaczają symboole na kartach pamięci Sony? Przeznaczenie Karta powstała z myślą o innowacyjnych modelach smartfonów i tabletów, które oferują możliwość tworzenia zdjęć i filmów w wysokich rozdzielczościach.

gwarantuje płynny zapis zdjęć w kolekcji i filmów Full HD, dzięki czemu może być wykorzysytwana do filmowania kamerami sportowymi, np. Sony Action Cam albo GoPro i innymi klasycznymi kamerami Full HD. Dołączony do zestawu adapter SD w standardzie UHS-I sprawi, iż karta będzie współpracować z większością sprzętów elektronicznych.

atrybuty i korzyści Filmy Full HD i szybki tryb fotografii seryjnych Karta korzysta z interfesju pomocniczego UHS - I i proponuje standard U1, który zapewnia ciągły zapis informacji na niepokaźnym poziomie 10 mb/s.

Masz pewność, iż żadne klatki Twojego filmu Full HD nie zostaną pominięte przez przeciążony bufor karty a rejestrowanie sceny nie zostanie przerwane w krytycznym momencie. Stosując tę kartę, zauważysz też udoskonaloną wydajność trybu seryjnego w swoim aparacie (w porównaniu ze standardowymi kartami).

Błyskawiczne zgrywanie plików do komputera prędkość odczytu danych dochodząca do 95 mb/s powoduje, iż nie musisz wpatrywać się w złośliwy symbol klepsydry na wyświetlaczu aparatu, gdy chcesz podejrzeć zrobione przed chwilą zdjęcia.

również czas marnowany na kopiowanie plików na dysk skracany jest do minimum. Zaoszczędzony czas wykorzystaj do nagrywania kolejnych tworzyw! wytrzymałość na światowym poziomie Wszystkie karty pamięci Sony są dokładnie testowane w arcytrudnych warunkach.

Udowodniono ich poprawną pracę w zakresie temperatur od -25(st)C do 85(st)C, co umożliwia używanie ich w każdym klimacie. Nie straszny im również deszcz czy kąpiel w kałuży - potrafią wytrzymać do pół godziny zanurzone na głębokości 1m.

dodatkowo są oporne na zgniatanie i wstrząsy. Wpływu na jakość karty nie także promienie rentgenowskie (powszechnie wykorzystywane w urządzeniach skanujących bagaż na lotnisku). Okazuje się więc,nieraz karta będzie bardziej wytrzymała niżeli sprzęt z którym współpracuje!

Karta może pracować dosłownie w każdych warunkach, bez względu na to, dokąd poniesie Cię Twoja pasja, a Twoje cenne informacje są zawsze profesjonalnie chronione. Niezawdność działania kart SD firmy Sony jest poparta pięcioletnią gwarancją producenta.

Ratunek dla skasowanych plików Gdy zdarzy Ci się niechcąco skasować fotografie i filmy z karty albo niespodzianie wyświetli Ci się błąd o uszkodzonych plikach, pobierz program do odzyskiwania danych File Rescue i odetchnij z ulgą.

Te darmowe dla posiadaczy kart Sony oprogramowanie odzyskuje m.in. Pliki jpg, raw, mov, xavic-s 4k ze skutecznością rzędu 90%. Jest to też pierwsze na świecie oprogramowanie obsługujące pliki w formatach AVCHD i 3D.

Twoje cenne informacje są za każdym razem bezpieczne. Materiały dopełniające Porównanie linii kart SD Słownik symboli na kartach SD Zestawienie kart do filmowania 4K Karty pamięci Sony do filmowania w 4K - artykuł na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem - artykuł na Blog.cyfrowe.pl Karty SD - 7 rzeczy, które robisz ŹLE - artykuł na Blog.cyfrowe.pl