Kingston microSD Canvas Select 64GB 100/30MB/s promocja 2022

jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Kingston
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 64 GB
Rodzaj microSD
Prędkość odczytu 100 MB/s

Opis

Olbrzymia wydajność, prędkość i solidność. Karta pamięci microSD Canvas Select Plus producenta Kingston jest zgodna z urządzeniami Android i proponuje wydajność klasy A1. Obszerniejsza szybkość karty i objętość do 512GB* przyspiesza wczytywanie aplikacji i zezwala na zapisywanie , a także filmów.

Karta microSD Canvas Select Plus odznacza się olbrzymią produktywnością, prędkością i trwałością. Jest bezusterkowa w zapisywaniu i obróbce fotografii i wideo w pełnej rozdzielczości HD. Karty Canvas marki Kingston są poddawane rygorystycznym testom trwałości w najtrudniejszych środowiskach i warunkach pracy – dlatego możesz je zabrać w drogę i mieć pewność, iż Twoje fotografie, filmy i pliki są bezpieczne.

Karty są objęte wieczystą gwarancją. Szybkość klasy 10 UHS-I, do 100MB/s* Zoptymalizowana pod kątem maszyn Android pojemności do 512GB** wytrzymałość Wieczysta gwarancja * szybkość może zależeć od urządzenia hosta, oprogramowania i sposobu wykorzystania.

** Część podanej objętości urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania informacji jest mniejsza przekazana na produktach.

Więcej danych znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide.