multi-kit mbly10g2 16gb zestaw + adapter marki Kingston promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Foster Technologies

Parametry

Producent:Kingston
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 16 GB

Opis

Karta pamięci Kingston Multi-Kit MBLY10G2/16GB

Łatwe przechowywanie całej zawartości tabletów, smartfonów i innych urządzeń cyfrowych.

Ten uniwersalny komplet do obsługi nośników łączy adapter do kart SD z czytnikiem do kart na USB, zapewniając użytkownikom wygodę i swobodę w obsłudze maszyn zgodnych ze standardami SD i USB, w tym m.in. Tabletów, smartfonów, telefonów przenośnych, aparatów cyfrowych, notebooków, czytników książek, odtwarzaczy multimedialnych.

Jest to komplet składający się z jednego adaptera do kart microSDHC albo microSDXC jako podstawowego elementu, a także czytnika kart microSDHC/SDXC. Dzięki temu użytkownicy użytkownicy uzyskują uniwersalny komplet mobilny. Załączonej do zestawu karty pamięci można używać jako karty SDHC (Secure Digital High Capacity) + SDXC (Secure Digital Extended Capacity) albo urządzenia USB, co przystępne przenoszenie fotografii, muzyki, wideo i informacji między tabletami, aparatami fotograficznymi, telefonami komórkowymi i komputerami.

wygodna budowa i uniwersalność w przenoszeniu plików

• Samej karty microSDHC/SDXC można używać jako dodatkowej pamięci masowej do przechowywania muzyki, gier, dzwonków, fotografii, filmów i innych aplikacji w tabletach i smartfonach.

• Umieszczonej w adapterze karty microSDHC/SDXC można używać jako pełnowymiarowej karty SDHC/SDXC do zapisywania fotografii w aparacie fotograficznym, a następnie można oglądać zdjęcia, korzystając z czytników obsługujących karty SDHC/SDXC. Można również wyświetlać fotografie w ramce cyfrowej bądź w telewizorze, używając portu kart SD albo adaptera USB i portu USB.

• Po włożeniu karty microSDHC/SDXC do adaptera SD można momentalnie i z łatwością zapisywać pliki w notebooku zaopatrzonym w gniazdo pełnowymiarowych kart SD.

przystępne zestawy zawierają stylowy czytnik kart microSDHC/SDXC zgodny ze standardem USB oraz kartę microSDHC/SDXC o pojemności 4GB, 8GB, 16GB, 32GB albo 64GB. Dołączony breloczek umożliwia zamocowanie czytnika do telefonu, dzięki czemu będzie on w każdym momencie pod ręką. Cały pakiet charakteryzuje się legendarną bezusterkowością produktów marki Kingston® i jest objęty pomocą techniczną.

Całe życie przenośne w jednym miejscu — fotografie, utwory muzyczne, wiadomości tekstowe, klipy wideo i dane osobiste można umieścić na karcie microSDHC, a następnie bezproblemowo korzystać z nich na różnorodnych urządzeniach dzięki uniwersalnemu zestawowi dla sprzętów przenośnych firmy Kingston. Żeby zapewnić zgodność, należy zwrócić uwagę na logo microSDHC/SDXC na urządzeniach (np. Tabletach, telefonach komórkowych czy aparatach fotograficznych).

FUNKCJE/mocne strony

Kompletna — jedna karta do wielu urządzeń

> Wygoda — bezproblemowy przepływ danych ze smartfonów i tabletów do notebooków, modułów GPS, komputerów PC i Mac, aparatów fotograficznych itp.

> Wielofunkcyjność — gdy karta microSDHC/SDXC zostanie włożona do załączonego adaptera, można jej używać jako pełnowymiarowej karty DHC/SDXC z przełącznikiem ochrony przed zapisem lub jako czytnik USB do przesyłu informacji

>Uniwersalność — karty klasy 4 o pojemności do 32GB

karty klasy 10 o obszerności do 64GB

> Zgodność — Karta: ze specyfikacjami SDA

Czytnik: ze standardem USB 2.0

> Zgodność — zestaw do maszyn mobilnych Multi-Kit

8GB, 16GB, 32GB i 64GB współdziała z urządzeniami obsługującymi format microSDHC, SDHC i USB za pośrednictwem adapterów