Samsung evo plus mb-mc128g 128gb microsdxc uhs-i klasa 10 pamięć flash (8806088676548) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung evo plus mb-mc128g 128gb microsdxc uhs-i klasa 10 pamięć flash (8806088676548) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
SAMSUNG EVO+ microSD 128GB 100MB/s + SD MB-MC128GA/EU
77.96
Neonet.pl
Samsung microSDXC EVO Plus 128GB 100 MB/s U3
79.99
OleOle!
Samsung microSDXC EVO Plus 128GB 100 MB/s U3
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 128 GB
Rodzaj microSDXC

Opis

cechy I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ parametry I FUNKCJE 32, 64 albo 128 GB objętości seria EVO Plus Do perfekcyjnej jakości zdjęć i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 95 MB/s w odczycie i 20 MB/s w zapisie Wodoodporność / wytrzymałość na temperaturę UHS-I Klasa prędkości 1 (U1), wersje 64GB, 128GB - (U3), klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia przenośnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, iż Twoje dane są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD i bez opóźnień oglądać zdjęcia wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer danych. Pokaźniejsza objętość i szybkość. Prędki transfer informacji i większa objętość zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1) i Class 10, sprawdza się idealnie przy robieniu i nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung błyskawicznie otworzysz aplikacje i filmy i szybciej prześlesz pliki - jej prędkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung świetnie współpracuje z choćby najszczególniej progresywnymi urządzeniami, żeby najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Zachwycająca pojemność. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 fotografii¹, 980 minut nagrań wideo w trybie Full HD² lub 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon lub tablet. Poczuj, jak poprawnie jest mieć wystarczająco dużo miejsca na więcej.** video w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie albo aparacie i nagrywaj błyskotliwe, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora albo monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są rezultatem wewnętrznych testów z wykorzystaniem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej objętości). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i użytkowanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, średni rozmiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, przeciętny wymiar pliku: 127,7MB 3) przeciętny wymiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na różnorodne standardy pomiarów, pojemność deklarowana w specyfikacjach towaru może różnić się od faktycznej, zgłaszanej poprzez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Wytrzymała na wodę morską przez 72 godziny. Gotowa na nieprzystępne warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 stopni Celsjusza. Odporna na promieniowanie Karty bronią Twoje cenne dane przed uszkodzeniami wywoływanymi poprzez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

oporna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje obszerniejsze objętości.

Problemem jest system plików wykorzystywany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają większe objętości.Nie wszystkie smartfony obsługują standard microSDXC, a jeśli już to robią, to zwykle posiadają ograniczenie co do objętości.

Przed zakupem niezbędnie trzeba to sprawdzić, by potem nie spotkała nas niemiła niespodziewanka. Jaka szybkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną prędkością są w stanie zapisywać dane.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Wspaniale sprawdzą się do robienia zdjęć w wysokich rozdzielczościach i nagrywania video. Do smartfonu spokojnie starczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona nawet z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie posiadają aż tak wysokich bitrate'ów w przypadku sprzętów przenośnych. Czy w komplecie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.