Samsung evo plus mb-mc256d 256gb microsdxc uhs-i klasa 10 pamięć flash (8806088676531) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung evo plus mb-mc256d 256gb microsdxc uhs-i klasa 10 pamięć flash (8806088676531) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 201.16 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Karta pamięci SAMSUNG MicroSD Evo Plus 256 GB DARMOWY TRANSPORT
201.16
ELECTRO.pl
SAMSUNG EVO+ microSD 256GB 100MB/s + SD MB-MC256GA/EU
202.00
Neonet.pl
Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 256GB MicroSD MB-MC256GA/EU + adapter SD
278.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 256 GB
Rodzaj microSDXC
Prędkość zapisu 90 MB/s
Prędkość odczytu 95 MB/s

Opis

właściwości I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ parametry I FUNKCJE 32, 64, 128 albo 256 GB obszerności kolekcja EVO Plus Do rewelacyjnej jakości fotografii i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 100 MB/s w odczycie i 90 MB/s w zapisie Wodoodporność / wytrzymałość na temperaturę UHS-I Klasa prędkości 1 (U1),256GB - (U3) klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia przenośnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, iż Twoje informacje są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD, a także bez opóźnień oglądać zdjęcia wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer informacji. Większa objętość i szybkość. Prędki transfer danych i większa pojemność zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1, 256GB - U3) i Class 10, sprawdza się idealnie przy robieniu oraz nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung ekspresowo otworzysz aplikacje i filmy, a także szybciej prześlesz pliki - jej prędkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung rewelacyjnie współpracuje z nawet najbardziej zaawansowanymi urządzeniami, by najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Olśniewająca pojemność. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 fotografii¹, 980 minut nagrań wideo w trybie Full HD² albo 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon albo tablet. Poczuj, jak dobrze jest mieć wystarczająco dużo miejsca na więcej.** video w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie lub aparacie i nagrywaj atrakcyjne, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora lub monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są efektem wewnętrznych testów z użyciem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej objętości). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i użytkowanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, przeciętny wymiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, średni rozmiar pliku: 127,7MB 3) przeciętny rozmiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na przeróżne standardy pomiarów, pojemność deklarowana w specyfikacjach artykułu może różnić się od faktycznej, zgłaszanej poprzez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Wytrzymała na wodę morską poprzez 72 godziny. Gotowa na nieprzystępne warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 poziomów Celsjusza. Wytrzymała na promieniowanie Karty bronią Twoje cenne dane przed uszkodzeniami powodowanymi przez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

oporna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje większe objętości.

Problemem jest system plików użytkowany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają pokaźniejsze pojemności.Nie wszystkie smartfony obsługują kanon microSDXC, a jeśli już to robią, to przeważnie posiadają ograniczenie co do obszerności.

Przed zakupem potrzebnie trzeba to sprawdzić, żeby potem nie spotkała nas niemiła nieprzewidzianka. Jaka szybkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną prędkością są w stanie zapisywać informacje.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Idealnie sprawdzą się do robienia fotografii w wysokich rozdzielczościach i nagrywania video. Do smartfonu spokojnie wystarczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona nawet z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie posiadają aż tak wysokich bitrate'ów w przypadku maszyn przenośnych. Czy w pakiecie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.