Samsung MB-MJ64GA/EU Pro Endurance 64GB + Adapter promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung MB-MJ64GA/EU Pro Endurance 64GB + Adapter oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 74.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance MB-MJ64GA/EU, microSDXC, 64 GB + adapter
74.99
Empik
PRO Endurance MB-MJ64GA/EU Karta pamięci microSDXC SAMSUNG
74.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 64 GB

Opis

Karta pamięci SD Samsung PRO Endurance 64GB MB-MJ64GA/EU + Adapter Stała pewność zapisu Nie musisz się już martwić ciągłym nagrywaniem. Karta PRO Endurance MB-MJ32GA firmy Samsung zapewni rejestrację wszystkich najważniejszych momentów, ponieważ zapewnia najdłuższe w branży działanie w sytuacji wysokiej rozdzielczości monitoringu video, także w niełatwych warunkach.

Zaprojektowana, aby działać do 43 800 godzin Ciągłe nagrywanie może trwać nawet 25x dłużej w sytuacji kart ustawionych na szybkość**, co zagwarantuje długookresowe, najkorzystniejsze w swojej klasie działanie nawet do 43 800 godzin (5 lat)1.

Karta PRO Endurance MB-MJ32GA zabezpiecza informacje najkorzystniejszą w klasie ograniczoną gwarancją na okres do 5 lat*** i zapisuje wszystko, czego potrzebujesz, posiadając do dyspozycji do 128 GB**** pamięci. * Różnice względem pojemności: model 64 GB pozwala nagrać do 26 280 godzin, a model 32 GB – do 17 520 godzin.

Na podstawie treści wideo Full HD (1920x1080) rejestrowanej przy obsłudze video 26 Mbps. ** Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych kart Samsung opartych na TLC. *** Okres ograniczonej gwarancji wynosi: 3 lata dla modelu 64 GB, 2 lata dla modelu 32 GB i 1 rok dla adaptera SD.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.samsung.com/support. **** Rzeczywista objętość pamięci mierzona jest narzędziem SD Formatter 3.1 z systemem plików exFAT i może wynosić mniej wyszczególniono na opakowaniu.

Nowy kanon monitoringu wideo Uzyskaj maksymalną trwałość kamer monitoringu i dozoru i maszyn rejestrujących samochodowych i noszonych (body cams). W krytycznym momencie wypadku czy sytuacji awaryjnej niezawodna karta to podstawa.

PRO Endurance MB-MJ32GA to wybór, na którym możesz polegać, jednocześnie w ważnych chwilach, jak i w przypadku konieczności długiego zapisu. Nagrywaj i odtwarzaj w 4K i FHD Wyraziste szczegóły, jakie daje obsługa standardów 4K i FHD, powodują, iż monitoring wideo zyskuje nową, znakomitą jakość.

PRO Endurance MB-MJ32GA szybko i łatwo radzi sobie z obszernymi plikami video, oferując niesłychane prędkości odczytu i zapisu stosownie do 100 i 30 MB/s*. * Wyniki na podstawie działania w wewnętrznych warunkach testowych.

prędkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od urządzenia-hosta. Bezpieczeństwo krytycznych danych Od skrajnej pogody po intensywne zużycie – PRO Endurance doskonale zdaje egzamin w prawdziwych warunkach używania.

Karta poddana została rygorystycznym testom, które potwierdziły jej wytrzymałość na działanie magnesów*, promieni rentgenowskich**, wody (solidność do 72 godzin zanurzenia w wodzie morskiej, zgodność z wymogami norm IEC 60529 i IPX7), jak dodatkowo temperatur operacyjnych w zakresie od -25°C do 85°C***.

* Do 15 000 gausów (wartość równa rezonansowi magnetycznemu). ** Do 50 rentgenów (wartość równa rentgenom lotniskowym). *** Zakres temperatur nieoperacyjnych wynosi pomiędzy -40°C a 85°C.* marka Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zniszczenie i/lub utratę danych ani w...