microsd 32 gb ultra 48 mb/s c10 uhs-i marki Sandisk promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sandisk
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 32 GB
Rodzaj microSD

Opis

microSDHC 32 GB ULTRA 48 MB/s C10 UHS-I Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia przenośne Karty SanDisk z linii microSDHC Ultra o szybkości odczytu 48 mb/s są genialnym dodatkiem do smartfonów i tabletów z systemem Android.

dostosowane do pracy z urządzeniami przenośnymi pozwalają użyć 100% ich możliwości. Dostępne w kilku wariantach pojemności od 8 do 64 GB wspaniale sprawdzą się jako wsparcie dla aplikacji i jako magazyn danych: Twojej ulubionej muzyki, fotografii i filmów.

Przetestowane pod kątem ekstremalnej wytrzymałości okazują się trwalsze niżeli sam telefon, czy tablet! Przeznaczenie Karty pamięci SanDisk z kolekcji microSDHC Ultra produkowano z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów z systemem Android.

jednocześnie ich objętość jak i parametry zostały dostosowane do możliwości maszyn mobilnych. Jeśli uwielbiasz posiadać swoją ulubioną muzykę za każdym razem przy sobie, dokumentujesz swój dzień przy pomocy znacznej porcji zdjęć i filmów, a różnorakie aplikacje przestały już mieścić się w pamięci telefonu, zaufaj karcie, która temu sprosta.

To pojemny magazyn informacji, który ułatwi codzienne korzystanie ze smartfona i tabletu. Atrybuty i korzyści Filmowanie w Full HD Symbol Class 10 znajdujący się na karcie, zapewnia płynne i nieprzerywane filmowanie w rozdzielczości Full HD bez żadnych zakłóceń.

Ogromna ilość informacji wynikająca z wysokiej rozdzielczości i pokaźnej liczby klatek na sekundę nie przeciąży bufora karty, co mogłoby nastąpić w przypadku zwykłych kart pamięci. Filmy zarejestrowane na tej karcie będą spełniać aktualne standardy dotyczące rozdzielczości i znakomicie prezentować się na najnowszych monitorach i telewizorach zgodnych z rozdzielczością Full HD.

Porównanie symboli i oznaczeń kart nt. Szybkości filmowania. Szybka praca z danymi Zgrywanie informacji z karty odbywa się z prędkością 48 mb/s, co pozwala zaoszczędzić czas spędzany przed komputerem. Też filmy i fotografie wyświetlane prosto z karty będą sie płynnie pojawiać na monitorze i telewizorze (ku uciesze widzów).

ekstremalna solidność i 7 lat gwarancji Karty SanDisk są oporne na wstrząsy, wodę i promienie rentgenowskie (np. Na lotnisku podczas odprawy). Pracują poprawnie w esktremalnych temperaturach od -25 do 85(st)C, a temperatura ich przechowywania może być jeszcze niższa i wynosić do - 40(st)C.

ponadto wytrzymują do 72 godzin na głębokości 1 m w słonej i słodkiej wodzie. Możesz ich więc używać wszędzie i w każdym klimacie: w upale, na mrozie, w deszczu i śniegu, w pracy i podróży. Karta przetrwa wszystko, choćby jeśli urządzenie, w którym się znajduje ulegnie zniszczeniu.

O tym, iż mamy do czynienia z elektroniką najwyższej jakości, świadczy m.in. Okres gwarancji, którym chroniony jest konsumenci (7 lat). Wszystkie produkty SanDisk są tworzone zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie testowane, dzięki czemu każdy z nich zapewnia ponadprzeciętną jakość, sprawność i bezawaryjność.

Uwaga: towar musi być czysty i suchy przed użyciem. Darmowa aplikacja do ochrony informacji Przechowywanie wspomnień w postaci zdjęć i filmów to obfita odpowiedzialność i wyzwanie dla elektroniki. Aby Twoje pliki były bezpieczne, warto trzymać je na zaufanej karcie i w dopełniającej kopii zapasowej na innych urządzeniach.

Aplikacja przenośna SanDisk Memory Zone, dostępna w sklepie Google Play, ułatwia przeglądanie, dostęp i tworzenie kopii zapasowych wszelkich plików przechowywanych na telefonie. Trafna konfiguracja sprawi, iż aplikacja będzie automatycznie przenosiła pliki z zaimplementowanej pamięci telefonu na kartę pamięci.

Wybierz pojemność stosownyą do swoich potrzeb Porównanie serii kart SanDisk microSDHC/SDXC Ultra 48 mb/s sprawdź na inforgrafice obok, ile informacji: zdjęć, filmów i muzyki zmieści się na Twojej karcie i dobierz pojemność optymalnyą dla Ciebie.

Uwaga: podane obok liczby są orientacyjne. Ostetczna ilość plików nie tylko od objętości karty,ponadto cech telefonu/tabletu i innych czynników. Materiały uzupełniające Porównanie zobacz, która seria kart micro SD / SDHC / SDXC jest dla Ciebie Słowniczek Dowiedz się, co oznaczają symbole na Twojej karcie pamięci Opis artykułu na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - jaki standard wybrać - poradnik na blogu Cyfrowe.pl Karta pamięci - wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem