Toshiba MicroSD EXERIA M302 16GB (4047999410607) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie eSklep24.pl HUGO

Parametry

Producent:Toshiba
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 16 GB
Rodzaj microSD

Opis

Uwaga! opis tego towaru został przetłumaczony samoczynnie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: conrad@conrad.pl lub w komentarzu FB (poniżej). Dziękujemy - Zespół Conrad.
wystarczy dla 4K szybka
kolekcja kart microSD ™ EXCERIA ™ M302 firmy Toshiba jest to, czego Ci potrzeba, jeśli chcesz nagrać 4K albo Full HD video na smartfona, tabletu albo aparatu sportowego. Kolekcja map jest wodoodporny, wstrząsoodporny, a jakość X-ray i specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz. Te szybkie szybkości zapisu / odczytu gwarantują płynne nagrywanie video, prędkie ładowanie aplikacji i szybkiego wykonywania zdjęć. W idealnym uzupełnieniem EXCERIA ™ M302 jest zaopatrzony w gniazdo kart SD, dzięki temu można przesyłać i udostępniać cenne wspomnienia szybko.

Nagrywanie i odtwarzanie IN 4k i Full-HD
linia kart microSD ™ EXCERIA ™ są znakomite do 4K i pełen nagrań video HD oraz wykrywania dziękuje szeregowo z ultra-prędkimi szybkościami odczytu i znacznej obszerności pamięci.

PRZYGODA dzwoni
Karty kolekcji są istotnie nieznaczne, co czyni go rewelacyjnym rozwiązaniem dla właścicieli smartfonów, tabletów i aparatów dla sportu i sceny akcji, które posiadają swoje wideo i fotografię poważnie.

OPERACJE w skomplikowanych warunkach
Karty pozostały zaprojektowane specjalnie do nagrań wideo i fotografii do wykorzystania na zewnątrz. Dlatego wielką wagę przywiązywano do stosownej produktywności nawet w skrajnych warunkach. Z tego powodu są one odporność na uderzenia i wodę.

Kilka promieni SZKODY NIE
Nie martw się przed kontrolą bezpieczeństwa na lotnisku lub na słonecznym miejscu. Karty są rentgenowskie dowodu i chronić cenne wspomnienia.

WIĘCEJ MEDIA SAVE
Z microSD ™ -Kartenerweiterung można nagrać więcej ulubionych mediów. Na przykład, można nagrać 128 GB 1920 minut wideo, 30.500 fotografii lub 960 godzin muzyki w najwyższej jakości.

JAKOŚĆ, którym możesz ufać
Jako wynalazca pamięci flash Toshiba cieszy się zasłużoną reputację jako producent najwyższej jakości technice na całym świecie.