TL-WN881ND (6935364050573) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem TL-WN881ND (6935364050573) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 38.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-60%
Karta sieciowa TP-LINK TL-WN881ND
38.25
Empik
TP-LINK TL-WN881ND
59.99
OleOle!
TP-LINK TL-WN881ND
64.99
RTV EURO AGD
Karta sieciowa TP-LINK TL-WN881ND
64.99
Media Expert
TP-LINK TL-WN881ND
66.89
Neonet.pl
Karta Sieciowa TP-LINK TL-WN881ND Bezprzewodowa PCI Express, standard N, 300Mb/s
66.90
Sferis.pl
TL-WN881ND Karta TP-LINK
94.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:TP-LINK
Kategoria:Karty sieciowe

Opis

Uniwersalne standardy


Interfejsem karty jest złącze PCI Express 2.0. TL-WN881ND obsługuje najpopularniejsze standardy sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g i IEEE 802.11n. Dzięki zastosowaniu tak uniwersalnych standardów karta kompatybilna jest z większością komputerów PC i urządzeń sieciowych przystępnych na rynku.

jednostajna, szybka i sprawna praca w standardzie N


Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, karta pozwala na transmisję danych z szybkością do 300Mb/s. Zapewnia to szczególnie dużą efektywność pracy umożliwiając szybkie pobieranie plików z sieci, bezproblemowe prowadzenie rozmów wideo poprzez Internet, płynny transfer strumieniowy video w formatach HD, a także realizowania połączeń VoIP.

Bezpieczeństwo i ochrona


Karta obsługuje zarówno standard szyfrowania WEP jak i standardy WPA/WPA2. Zezwala na to progresywną ochronę sieci i całkowitą ochronę przed zagrożeniami i atakami z poza sieci. Pozwala w dodatku na bezpieczne połączenie z siecią dzięki funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS). WPS usprawnia konfigurację połączenia bezprzewodowego i upraszcza wybór adekwatnych zabezpieczeń w sieci lokalnej.

Prosta obsługa


Do karty dołączona jest instalacyjna płyta CD pozwalająca skonfigurować bezprzewodowe ustawienia sieciowe, takie jak ustawienia połączeń bezprzewodowych czy zabezpieczenia przesyłu danych. Upraszcza to obsługę urządzenia nawet początkującym użytkownikom.

Wymienialna antena


Antena o zysku energetycznym 2x 2dBi wykorzystana w karcie TL-WN881ND zapewnia dużą skuteczność transmisji. Umożliwia regulację kierunku nadawania i odbierania sygnałów w zależności od warunków zewnętrznych. Dodatkowo można zwiększyć zasięg transmisji bezprzewodowej dla bardziej wymagających zastosowań, dzięki możliwości zastąpienia typowej anteny anteną o większym zysku energetycznym.

MIMO

technika pozwalająca rozszerzyć przepustowość i zasięg sieci bezprzewodowej polegająca na transmisji wieloantenowej zarówno po stronie nadawczej, jak i po stronie odbiorczej. MIMO wykorzystuje dywersyfikację przestrzenną do równoległego transportowania dwóch lub więcej strumieni informacji na jednym kanale częstotliwości. Kiedy transmitowane są dwa strumienie, przestrzenne multipleksowanie może podwoić przepustowość bezprzewodowego kanału. Technologia MIMO jest podstawą standardu 802.11n została także zaadoptowana do zastosowania w innych sieciach bezprzewodowych, np.: sieciach komórkowych 4G.

technika CCA - stabilna transmisja bezprzewodowa


technologia Clear Channel Assessment (CCA) pozwala na samoczynne unikanie konfliktów kanałów powiększając wydajność bezprzewodowej transmisji.

technika Wi-Fi Protected Setup (WPS)

WPS to rozwiązanie usprawniające konfigurację połączenia bezprzewodowego, a także jego zabezpieczeń. Funkcja ta powstała pod nadzorem organizacji Wi-Fi Alliance - międzynarodowego stowarzyszenia, które dba o standaryzację maszyn bezprzewodowych. Produkty mające funkcję WPS są łatwiejsze w konfiguracji, a także ułatwiają dobór odpowiednich zabezpieczeń w sieci lokalnej. Żeby skorzystać z funkcji WPS oba urządzenia muszą być zgodne z tą technologią.

dokument FCC

dokument amerykańskiej agencji regulującej zasady użycia częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją. Celem funkcjonowania agencji jest pilnowanie porządku w dziedzinie radiofonii, telekomunikacji i wszystkich form telewizji.

dokument CE

Dyrektywy Unie Europejskiej dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem używania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia oczekiwania wszystkich tych dyrektyw.

wyróznione funkcje:

  • prędkość bezprzewodowej transmisji informacji w standardzie N do 300Mb/s, wspaniała dla strumieniowych transmisji wideo w jakości HD, transmisji głosowych i gier online

  • technika MIMO zagwarantuje powiększenie przepustowości transmisji, szersze pokrycie sygnałem danego obszaru ulepszoną sprawność i stabilność połączeń

  • Proste zestawienie szyfrowanego połączenia z zastosowaniem standardu WPS (Wi-Fi Protected Setup)