UVEX gogle G. gl 300 VLM litemirror silver variomatic/ clear (S1-3) white promocja 2019

Cena599.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Nebulus

Parametry

Producent:UVEX
Kategoria:Kaski i gogle
Rodzaj gogle

Opis

Topowy model g.gl 300 dzisiaj także w wersji Variomatic

charakterystyczny, pokaźny model gogli - g.gl 300 przystępny w kilku wersjach, w tym roku także z nowoczesną technologią szyb- Variomatic. Gogle z szybą variomatic, która zmienia poziom przyciemnienia w ciągu kilku chwil w zależności od aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród sympatyków białego szaleństwa. Szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dostosowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. W dodatku w goglach tych użyta została warstwa Supravision oraz technika decentered lens. Model ten cechują podwójne, sferyczne szyby. Niebywałą zaletą modelu jest także fakt, iż jest on dostosowany dla osób noszących okulary korekcyjne. Do wyboru dwa klasyczne barwy- biały, a także czarny. Model produkowany w Niemczech.

Wśród zalet modelu należy wymienić:

  • Szyba Variomatic dostosowująca przepuszczalność światła do warunków obecnie panujących. Można ją stosować równocześnie przy wyjątkowo złej pogodzie, jak też przy nad wyraz pokaźnym nasłonecznieniu.

  • wewnątrz szyby zaimplementowano filtry UV zapewniające 100% ochronę przed zgubnym promieniowaniem UVA, UVB, UVC

  • warstwa lustrzana Supravision, która broni przed parowaniem, nie zmieniając przy tym jakości optycznej szkieł

  • Podwójne, sferyczne szyby

  • technika decentred lens - widoczność bez zniekształceń. Technologia zagwarantuje realny obraz i powoduje, iż oko nie męczy się

  • Model zaopatrzony w pojedynczą, welurowa piankę wyścielającą oprawki od , a także dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które ponadto wpływają na komfort stosowania.

  • przeciwpoślizgowy silikon na gumie gogli

  • OTG - dla osób noszących okulary korekcyjne

wymiar L40 - wielki rozmiar, dla osób o dosyć szerokiej twarzy i długim nosie