UVEX I-VO CC Kask rowerowy czerwony/czarny 52-57 cm 2019 Kaski rowerowe, K0824 promocja 2019

Cena249.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Uvex
Kategoria:Kaski i ochraniacze rowerowe

Opis

Kask w energicznych kolorach, nieprzeciętny dla każdego rowerzysty wymiar: M - obwód głowy 52-57cm Model ten sprawdza się w każdych warunkach. Jest dostępny równocześnie dla amatorów jaki i profesjonalistów jazdy rowerowej.

Sprawdzone technologie, a także systemy firmy Uvex wraz z dynamiczną kolorystyką tworzą kask I-vo cc, który uwydatni w tłumie jego użytkownika. W technice Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do niepodatnej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy.

w wyniku czego powstaje lekka,nad wyraz jednostajna kompozycja. Natomiast systemy zastosowane w kasku umożliwiają wspaniałe dostosowanie kasku do głowy użytkownika. Wśród pozostałych zalet kasku należy także wymienić siatkę broniącą przed owadami, dopasowanie kasku do lampek producenta Uvex a także aż 24 kanały wentylacyjne.

Model dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Główne mocne strony kasku I-vo cc Kask ma aż 24 kanały wentylacyjne Siatka chroniąca przed owadami technika Inmould, wytwarzająca skrajnie bezpieczną i jednostajną konstrukcje kasku, wraz z genialną wentylacją Spełniający normy EN 1078 / TÜV GS / CE / CPSC 2 wymiary skorupy System Monomatic-to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki System FAS, zezwalający na proste dobranie długości pasków do własnych potrzeb.

dzięki temu kask leży konkretnie na głowie, nie posiadając możliwości ześlizgnięcia się, nawet w trakcie gwałtownego uderzenia System regulacji 3D IAS 2.0 - który gwarantuje nieprzeciętne dostosowanie kasku dzięki regulacji szerokości zgodnie z obwodem głowy jak i regulacji wysokości zgodnie z wymiarem głowy Wyjmowana wyściółka rodzaju vent- przyjemna dla skóry, szybkoschnąca, wyjmowana i nadająca się do prania wyściółka.

Wysokiej jakości, odprowadzający wilgoć materiał, który pozostawia skórę suchą.