Bell kask integralny qualifier devil may care grey promocja 2021

Cena1099.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:Bell
Kategoria:Kaski motocyklowe
Kolor szary

Opis

BELL KASK integralnY QUALIFIER DLX MIPS DEVIL MAY CARE GREYQualifier DLX to najlepszy kask, jaki możesz mieć za tę cenę. Inżynierowie Bell wyposażyli go m.in. W dodatkowy wlot wentylacyjny na przodzie, poduszki policzkowe tłumiące hałas, antybakteryjną wyjmowaną wyściółkę i wizjer z systemem Transitions® w standardzie.

TechnologieMIPSlekka skorupa z policarbonuszyba z systemem Transitions®, która automatycznie adoptuje się do warunków drogowych (ściemnia)szyba wyekwipowana jest w system zabezpieczający przed mgłą, zadrapaniami i promieniami UVsystem ClickRelease™ umożliwia maksymalnie szybką i łatwą wymianę wizjera bez zapotrzebowania stosowania narzędziregulowany system wentylacji Velocity Flow Ventilation™ i FlowAdjust™przedłużona dolna część pokaźnie ogranicza wiatr i hałasprofilowane poduszki powietrzneaerodynamiczny profil minimalizuje drgania i przesuwanie się kaskuzintegrowane kieszonki na słuchawkiniezawodne zapięcie D-ringwyjmowana antybakteryjna wyściółkakompatybilny z zestawem Bell Sena SMH10 i Cardo konsoliduje Rider Q1/Q3 Bluetooth® Specyfikacjawaga 1500 gcertyfikaty: DOT, CEszyba z systemem Transitions® AdaptiveMIPSZapewnia ochronę głowy niezależnie od kąta uderzenia.

MIPS bazuje bezpośrednio na budowie mózgu, który jest otoczony przez chroniący przed wstrząsami płyn mózgowo-rdzeniowy. Naśladując płyn mózgowo-rdzeniowy MIPS formuje warstwę ślizgową między kaskiem i głową.

dzięki temu ogranicza się siła przekazywana do mózgu w trakcie uderzenia.WizjerTransitions® AdaptiveInnowacyjny system wytworzony przez inżynierów Bell i TransitionsOptic. Wizjer z systemem Transitions® Adaptiveautomatycznie dostosowuje się do warunków, w których jeździsz.

W ostrym słońcu wizjer się przyciemnia, w pochmurny dzień pozostaje przejrzysty. Co ważne, wizjer szczególnie prędko reaguje na zmiany warunków. Maksymalne przyciemnienie zajmuje mu nie więcej niż 10 sekund....