Bell kask off-road moto-9 mips chief black/whit/gr marki Bell_sale promocja 2021

Cena1259.3
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:BELL_SALE
Kategoria:Kaski motocyklowe
Kolor czarny

Opis

Kask Moto 9 MIPS wyposażyliśmy w arcytrudnie lekką skorupę TriMatrix, która zapewnia nieosiągalny dla innych modeli poziom bezpieczeństwa i wentylacji. Moto 9 MIPS w dodatku nowoczesne technologie, m.in.

opatentowany system MIPS®, wentylację Velocity Flow Ventilation™, daszek Flying Bridge Visor™ czy wyściółkę X-Static. A do tego genialnie wygląda.TECHNOLOGIElekka skorupa z kompozytu TriMatrixsystem MIPS® zapewniający ulepszoną ochronę w przypadku ukośnych uderzeń w głowęsystem wentylacji Velocity Flow Ventilation™ zapewniający maksymalne chłodzeniesystem MERS (Magnefusion Emergency Release System) zezwalający na bezpieczne ratunkowe zdjęcie kaskumagnetyczne wyjmowane poduszki policzkowe Magnefusion™poduszki wykonane z materiału X-Static® i XT-2® w pełni regulowany daszek Flying Bridge Visor™ z otworami wentylacyjnymidaszek mocowany za pomocą śrub QuickFlip™ dla łatwiejszej regulacjiwyjmowane antybakteryjne wnętrzedoskonałe zapięcie D-ring z magnetycznym trzymaniem paskasystem Eject® Readyzintegrowany nosekSPECYFIKACJArozmiary: XS-XXLwaga: 1450 gcertyfikaty: DOT, ECE, Snell M2015pokrowiec zabezpieczający przed zarysowaniem Skorupa Tri-Matrix CompositeZastrzeżony prawnie kompozyt trzech włókien: aramidowego, węglowego i szklanego zagwarantuje odporność porównywalną z włóknem węglowym w dużo udoskonalonej cenie.MIPSZapewnia ochronę głowy niezależnie od kąta uderzenia.

MIPS bazuje bezpośrednio na budowie mózgu, który jest otoczony przez chroniący przed wstrząsami płyn mózgowo-rdzeniowy. Naśladując płyn mózgowo-rdzeniowy MIPS tworzy warstwę ślizgową pomiędzy kaskiem i głową.

dzięki temu zniża się siła przekazywana do mózgu podczas uderzenia. Wyściółka X-Static® XT2 z włóknami pokrytymi srebremX-Static to najmocniej nowoczesne technologicznie włókno antybakteryjne. Badania kliniczne dowodzą, że X-Static gwarantuje znakomitą ochronę przed bakteriami i wywoływanym poprzez nie nieprzyjemnym zapachem.

Co ważne, materiał X-Static utrzymuje te atrybuty przez cały czas użytkowania kasku. Poduszki policzkowe Magnefusion™Magnetyczne poduszki policzkowe, które możesz prędko i komfortowo wyjąć np. Do prania.

Kluczowe rozwiązanie w razie wypadku – po prędkim wyjęciu poduszek można bezpiecznie ściągnąć kask, przez co zmniejszyć ryzyko uszkodzenia kręgosłupa....