Kasza krakowska - łamana kasza gryczana nieprażona 1 kg marki Polska promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:Polska
Kategoria:Kasze, makarony, ryże
Rodzaj kasza

Opis

Kasza krakowska – łamana kasza gryczana nieprażona

Kasza krakowska BadaPak - pod względem wartości odżywczych ewidentnie przewyższa ziemniaki, ryż czy makaron do tego jest lekkostrawna. Zawiera kwas foliowy, żelazo i witaminę E powoduje. Kasza krakowska BadaPak posiada liczną zawartość witamin z grupy B (tiaminy, ryboflawiny, niacyny i pirydoksyny). Kasza krakowska posiada potas. W dodatku jest źródłem wapnia, fosforu, magnezu, boru oraz jodu. Dostarcza błonnik pokarmowy.

Kasza krakowska BadaPak ma delikatny aromat i jest smacznym urozmaiceniem codziennych dań. Doskonale smakuje z masłem i koperkiem. Nadaje się do zup, gulaszy, dań mięsnych, sosów. Może być podawana także w wersji na słodko. Jest perfekcyjnym elementem deserów a jej smak rewelacyjnie współgra z wanilią i rodzynkami.

podczas gotowania należy szczególnie uważać, gdyż kasza krakowska ekspresowo się rozgotowuje.

Kasza krakowska powstaje z łamanych ziaren gryki. Jest nieprażona, dlatego również w procesie produkcji nie traci swych drogocennych wartości odżywczych. Wyglądem przypomina kaszę perłową, jest jasna i niewielka.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.