Kasza kukurydziana 30 kg promocja 2024

Cena125.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Kasze, makarony, ryże
Rodzaj kasza

Opis

Kasza kukurydziana

Kasza kukurydziana BadaPak jest lekkostrawna. Posiada całkiem dużą zawartość węglowodanów. Na tle innych kasz eksponuje się zawartością witaminy A. Znamionuje się również wysoką zawartością witamin z grupy B (kwas foliowy, tiamina, niacyna, ryboflawina), a także witaminy E. Kasza kukurydziana BadaPak to także zasobność selenu. Gromadzi dodatkowo magnez, potas, selen, kobalt i fosfor.

Kasza kukurydziana BadaPak sprawdza się idealnie jako komponent dań jak i samodzielna potrawa. To przeważnie wspaniały komponent śniadań. Jest prosta w przygotowaniu, można uzupełnić ją dodatkiem owoców suszonych lub świeżych, poza tym kolorystycznie i smakowo jest ciekawsza od kaszy manny. Posłużyć może do wypieku chleba, przyrządzenia placków i wielu innych, niebanalnych przysmaków. Bez problemu można przygotować ją dzień wcześniej, a następnie podsmażyć lub podpiec.

Kasza kukurydziana powstaje z obłuskanego i połamanego ziarna kukurydzy. Nazywana w dodatku polentą występuje pod postacią grubego lub minimalnego grysiku o słonecznie żółtym kolorze.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.