KASZA KUSKUS PERŁOWY XXL 25 kg promocja 2023

Cena272.14
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Kasze, makarony, ryże
Rodzaj kasza

Opis

Kuskus perłowy XXL

Kuskus perłowy XXL BadaPak mieści pokaźne ilości białka. Posiada cenny wapń – znany budulec kości. Poza tym to bogate źródło żelaza. W mniejszych ilościach posiada potas, magnez, miedź, cynk i mangan. Kuskus perłowy BadaPak dostarcza witaminy z grupy B – w szczególności kwas foliowy (wit B9), a także niacynę (wit B3 albo PP).

Kuskus perłowy BadaPak w odróżnieniu od zwykłej kaszy kuskus należy gotować w wodzie albo bulionie około 10 minut. Z powodzeniem zastępuje w daniach ryż i ziemniaki. Nieprzeciętnie komponuje się z daniami mięsnymi, sosami, gulaszami. To także smaczny i wartościowy dodatek sałatek.

Kuskus perłowy powstaje z twardej pszenicy, która jest łamana i mielona. To klasyczny dla kuchni arabskiej towar. Powstaje przez umiejętne miksowanie mąki z wodą w taki sposób, aby powstały większe granulki. Dla osiągnięcia jednolitych rozmiarów przesiewany jest poprzez kilka sit o rozmaitej wielkości oczek.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak też mogą być danymi literaturowymi.