KASZA KUSKUS PERŁOWY XXL - Turcja 5 kg, KUI promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Kasze, makarony, ryże
Rodzaj kasza

Opis

Kuskus perłowy XXL

Kuskus perłowy XXL BadaPak gromadzi spore ilości białka. Posiada cenny wapń – znany budulec kości. Poza tym to bogate źródło żelaza. W mniejszych ilościach gromadzi potas, magnez, miedź, cynk i mangan. Kuskus perłowy BadaPak dostarcza witaminy z grupy B – w szczególności kwas foliowy (wit B9) oraz niacynę (wit B3 lub PP).

Kuskus perłowy BadaPak w odróżnieniu od zwykłej kaszy kuskus należy gotować w wodzie lub bulionie około 10 minut. Z powodzeniem zastępuje w daniach ryż i ziemniaki. Genialnie komponuje się z daniami mięsnymi, sosami, gulaszami. To także smaczny i wartościowy dodatek sałatek.

Kuskus perłowy powstaje z twardej pszenicy, która jest łamana i mielona. To tradycyjny dla kuchni arabskiej artykuł. Powstaje przez umiejętne miksowanie mąki z wodą w taki sposób, by powstały obszerniejsze granulki. Dla osiągnięcia jednolitych rozmiarów przesiewany jest poprzez kilka sit o najróżniejszej wielkości oczek.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.