Kasza orkiszowa ciemna z pełnego ziarna ttbd 1 kg marki Badapak promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Kasze, makarony, ryże
Rodzaj kasza

Opis

Kasza orkiszowa ciemna TTBD - jest to produkt bardziej miałki

Kasza orkiszowa BadaPak jest bogata w elementy odżywcze. Zawiera szerokie ilości błonnika pokarmowego. Charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym. Spora zawartość węglowodanów złożonych, a także białka stanowi obszerne źródło energii. Kasza orkiszowa BadaPak dostarcza wielu ważnych komponentów mineralnych, wśród których wyodrębnić należy: żelazo, cynk, fosfor, miedź, wapń, magnez, selen, potas. Witaminy, które w niej odnajdziemy to głównie witaminy z grupy B (tiamina, ryboflawina, niacyna, kwas foliowy) oraz witamina A, E i K.

Kasza orkiszowa BadaPak ze względu na swój smak wyszuka swoje wykorzystanie równocześnie w potrawach słodkich jak i słonych. Gotowana na mleko używana jest do przygotowania odżywczych śniadań. Genialnie komponuje się w dodatku z sosami mięsnymi i warzywami.

Przed gotowaniem należy kaszę przepłukać zimną wodą. Następnie wsypać do gotującej się wody w proporcji 1:2.

Kasza orkiszowa pozyskiwana jest z ziaren orkiszu, który jest jedną z najstarszych odmian pszenicy. Zboże to było nad wyraz lubiane już w czasach starożytnych. Było posiłkiem gladiatorów, gdyż dodawało im siły do walki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak też mogą być danymi literaturowymi.