Agust elegante - kawa ziarnista 1kg bardzo swieza marki Agust caffè s.n.c. promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Kaweo.pl

Parametry

Producent:AGUST Caffè s.n.c.
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Agust ELEGANTE to łagodna mieszanka o zbalansowanym smaku. Ziarna Arabik (85% Arabika) i Robusty ( 15% Robusta) wchodzące w skład tej mieszanki pochodzą z niewielkich plantacji. Kawę tą charakteryzują ciepłe miodowo-czekoladowe aromaty kuszące intensywnym zapachem. Jest wspaniała do przygotowania znakomitego, balsamicznego espresso,jeszcze nadzwyczajnych kompilacji na jego bazie, które zniewalają delikatnymi slodkimi nutami.

certyfikat CSC (Caffe' Speciali Certificati) - gwarantujący, iż cały cykl selekcji ziaren i koncowego palenia jest ściśle monitorowany przez niezależnych ekspertów dbających o przestrzeganie restrykcyjnych wymagań. Zgodnie z "Zieloną Filozofią" marki, produkty z palarni Agust spełniają najwyższe oczekiwania dla żywności naturalnej i angażują markę w działalność na rzecz naszej planety.

Co więcej, Caffe' Agust należy do tej śladowej liczby palarni we Włoszech, które stosują optyczną selekcję zielonych ziaren, gdzie odrzucane są te, których kolor świadczy o braku jednorodności dojrzałego ziarna.