Carracci bologna - 10 kapsułek marki Kapsułki do nespresso promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Cafessima

Parametry

Producent:Kapsułki do Nespresso
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Gusto Bologna

Mieszanka Bologna jest przeznaczona dla wielbicieli tradycyjnej kawy: natychmiast przywołuje smak standardowych espresso serwowanych we włoskich barach… lecz z całą wygodą kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso. Mieszanka powstała dzięki starannemu połączeniu ziaren Arabiki z brazylijskich i indyjskich wyżyn, zmieszanych z prestiżowymi ziarnami Robusty z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu.

AROMAT: Pełna mieszanka smakowa łącząca rewelacyjne body i aromat. W filiżance jest to kawa espresso o pełnym charakterze, która idealnie łączy body i aromat, proponując trwałą kremowość i delikatny odcień orzecha laskowego, a także bogatą konsystencję. Rewelacyjna równowaga pomiędzy Arabiką i Robustą przeplata tostowy zapach z nutą świeżych owoców, podczas gdy bardziej wymagające podniebienie może również zaobserwować subtelne pikantne akcenty. Na podniebieniu pozostawia pełny, ani zbyt gorzki ani słodki smak, z łagodną kwasowością i przyjemnie utrzymującym się posmakiem. Mieszanka Bologna zamknięta w kapsułkach kompatybilnych z systemem Nespresso z powodzeniem zastępuje kawę serwowaną w barze, dzięki czemu możesz delektować się nią prosto i komfortowo w zaciszu własnego domu. Kawa genialna na każdą porę dnia, na łagodne przebudzenie albo relaksującą przerwę.

Skład: 45% Arabika 55% Robusta

Intensywność: 8/12

pojemność filiżanki: Espresso: 40 ml, Lungo: 110 ml

Data ważności: 05.2023 r.

Miejsce produkcji: Włochy

Kategoria: kapsułki Nespresso

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI NESPRESSO®

Kapsułki Nespresso dostępne w naszym sklepie są kompatybilne z ekspresami do systemu Nespresso® firmy: DeLonghi, Krups, Turmix czy także Magimix. Kapsułki naszych producentów przy poprawnym ich wykorzystaniu są kompatybilne ze wszystkimi lubianymi ekspresami Nespresso®. Zostały one opracowane pod kątem systemu Nespresso® i podczas całego cyklu projektowania były testowane na wszystkich modnych ekspresach wykorzystujących ten system.