Carracci Palermo kapsułki do Nespresso - 10 kapsułek (8001730201325) promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Cafessima

Parametry

Producent:Kapsułki do Nespresso
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Gusto Palermo

Mieszanka kawy z prażonymi, pikantnymi akcentami. Najnowsza mieszanka Carracci Coffee – Palermo została wytwarzana, aby uzupełnić naszą ofertę aromatyczną, aby zadowolić tych, którzy wymagają konkretnej kawy o zdecydowanym smaku. Właśnie dlatego Carracci stworzył kawę o intensywności na poziomie 12, jeszcze mocniejszą wyjątkowo intensywna mieszanka Napoli. W Palermo dominuje azjatycka i afrykańska Robusta, z prażonymi, pikantnymi akcentami. Specjalny cykl mielenia daje ciemną, konkretną i kremową mieszankę, która pozostawia aksamitne odczucie na podniebieniu.

Aromat: Mieszanka dla miłośników intensywnego espresso

gwarantuje energiczny i trwały smak z ograniczoną kwasowością. Mieszanka z gorzkim posmakiem, który niejednokrotnie prowadzi do chęci wypicia drugiej filiżanki… niezwykle solidnych, odważnych fanatyków kawy! Tak intensywne jak sycylijskie słońce, Palermo pasuje na orzeźwiającą przerwę albo jako zwieńczenie posiłku. Rozkoszowanie się mieszanką Palermo z kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso jest tak poręczne i nietrudne: wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu, a chwilę później wypić niezapomnianą kawę w zaciszu własnego domu.

Intensywność: 12/12

Skład: 5% Arabika 95% Robusta

objętość filiżanki: Espresso: 40 ml, Lungo: 110 ml

Data ważności: 07.2023 r.

Miejsce produkcji: Włochy

Kategoria: kapsułki Nespresso

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI NESPRESSO®

Kapsułki Nespresso dostępne w naszym sklepie są kompatybilne z ekspresami do systemu Nespresso® firmy: DeLonghi, Krups, Turmix czy również Magimix. Kapsułki naszych producentów przy dobrym ich wykorzystaniu są kompatybilne ze wszystkimi modnymi ekspresami Nespresso®. Zostały one opracowane pod kątem systemu Nespresso® i w trakcie całego procesu projektowania były testowane na wszystkich modnych ekspresach wykorzystujących ten system.