crema d'oro selektion des jahres 1 kg marki Dallmayr promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem crema d'oro selektion des jahres 1 kg marki Dallmayr oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Dallmayr Crema d'Oro Mexiko - 1 kg
39.90
Cafe Crema
-43%
Dallmayr Crema d'Oro Selektion des Jahres 1 kg
39.90
SklepKawa.pl
Dallmayr Crema d'Oro Brasilien - 1kg
42.95
Cafe Crema
Dallmayr Crema Sel Des Jahres 1kg
59.99
OleOle!
Dallmayr Crema Sel Des Jahres 1kg
69.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Dallmayr
Kategoria:Kawa

Opis

Crema d'Oro Selektion des Jahres to wyjątkowa kolekcja kaw, selekcjonowanych co roku poprzez specjalistów z palarni Dallmayr spośród najkorzystniejszych światowych odmian. Pierwszy, tegoroczny dobór padł na jedyne w swoim rodzaju ziarna gatunku Arabica (100%), pochodzące z okolic miasta Popayán – stolicy kolumbijskiegodepartamentu Cauca, słynącego ze znakomitej kawy wysokogórskiej. Region ten, wraz z tzw. Trójkątem Kawowym, w 2011 roku uznany został przez UNESCO za składnik „kawowego krajobrazu kulturowego Kolumbii” i wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego. Nieprzeciętne usytuowanie plantacji – na stokach Andów, na wysokości od 800 do 2000 m. N.p.m. – i wilgotny klimat podzwrotnikowy tworzą wspaniałe warunki dla uprawy krzewów kawowca, co gwarantuje Kolumbii trzecie miejsce wśród największych światowych producentów kawy.

Dzięki średnio intensywnemu procesowi palenia, tegoroczna kombinacjaCrema d'Oro Selektion des Jahrescechuje się subtelnym smakiem o słusznej kwaskowatości oraz istotnych nutach czerwonych winogron i czekolady. Połączony jest on z wyrazistym, jaśminowym aromatem oraz idealną, aksamitną cremą. Znakomita dla sympatyków kaw o lekko wyczuwalnej słodyczy oraz akcentach owocowych.