prodomo 500g kawa mielona marki Dallmayr promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem prodomo 500g kawa mielona marki Dallmayr oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-91%
Dallmayr Prodomo 0,5 kg mielona
18.90
SklepKawa.pl
Dallmayr Prodomo - kawa mielona 500g
25.90
Kaweo.pl
Kawa mielona. Prodomo
26.99
TaniaKsiazka.pl
Dallmayr Prodomo 12 x 0,5 kg mielona
222.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Dallmayr
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

POWODEM PRZECENY JEST uszkodzenie OPAKOWANIA - KAWA ROZHERMETYZOWANA (miękka)

Każda filiżanka pozwala delektować się szczególnym, specyficznym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: wyłącznie z najdelikatniejszych roślin rosnących na płaskowyżach najkorzystniejszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują aromat kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych lub na niewielkich rolniczych plantacjach. Następnie w odpowiedni sposób są „myte”. Lecz dopiero starannie odważone mieszanki tych etiopskich najlepszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają specyficzny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo mieści w pełni pobudzającą kofeinę, chociaż w procesie palenia poprzez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny cykl wydobywa z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące cykl palenie wyciągające pełny aromat sprawia, iż Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia choćby tym, którzy z reguły wrażliwie reagują na kawę.