Davidoff Fine Aroma - rozpuszczalna - 100g - słoik promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Davidoff Fine Aroma - rozpuszczalna - 100g - słoik oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Davidoff Fine Aroma kawa rozpuszczalna 100g
23.99
Kreos
Kawa rozpuszczalna Davidoff Cafe Fine Aroma 100g
37.00
SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Davidoff
Kategoria:Kawa
Rodzaj rozpuszczalna

Opis

Davidoff Fine Aroma szwajcarska kawa rozpuszczalna

Kawa Davidoff Fine Aroma to idealna kombinacja o miłym aromacie i łagodnym smaku. Wytwarzana jest z najkorzystniejszych ziaren Arabiki zbieranych w górskich rejonach. Kawy Davidoff słyną z potężnego i przyjemnego aromatu. Jest to perfekcyjna kawa na każdą okazję oraz na codzień, kiedy Ci potrzeba chwili relaksu.

dane o kawie:

Skład: 100% Arabica

wariant: kawa rozpuszczalna

Pakowanie: próżniowe

Stopień palenia: 2/6

Body: 4/6

Stopień kwaskowatości: 2/6

Waga: 100g

Data ważności: informacja znajduje się powyżej w zakładce dane technologiczne ↑

Wszystkie kawy Arvid Nordquist posiadają atest UTZ. Jest to globalny program rozwoju zrównoważonych upraw kakao, kawy i herbaty. Celem programu jest edukowanie plantatorów w zakresie prawidłowych praktyk rolniczych, a także wskazywanie fachowych i zrównoważonych metod uprawy kawy tak, by plony stanowiły produkty najwyższej jakości. Program gwarantuje na dodatek kursy i szkolenia dotyczące zarządzania w biznesie, ochrony pracy i środowiska. Dzięki czemu plantatorzy mogą oferować ulepszonej jakości ziarna kawy, a co za tym idzie - zyskiwać na nim więcej. Jak zobaczysz znak UTZ na opakowaniu kawy, to możesz być pewien, że ziarna wykorzystane do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw - Tobie pozostaje wyłącznie radować się jej smakiem. W sklepie kreos.com.pl kupisz różne warianty kawy Zoega's mielone oraz ziarniste a także inne produkty pochodzące ze Szwecji takie jak kakao, czekolady.