Gevalia bistro mellanrost - mielona - 450g (8711000530252) promocja 2019

Cena25.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kreos

Parametry

Producent:Gevalia
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

Gevalia Mellanrost BISTRO szwedzka kawa mielona

Nieco grubiej mielona kawa, która najlepiej rozwija smak i zapach, gdy parzy się ją w perkolatorze. Kawa składa się z wyselekcjonowanych ziaren z Ameryki Środkowej i Południowej. Efektem jest wyważona, pełna kawa z długim aromatycznym posmakiem.

W sam raz do zaparzenia ją we French Press'ie albo aeropresie.

Jest to 100% Arabica.

Jedno opakowanie spokojnie starczy na 60 filiżanek mocnej, pobudzającej w zimowe poranki kawy.

dane o kawie:

Skład: 100% Arabica

wariant: kawa mielona

Pakowanie: próżniowe

Waga: 450g

Stopień palenia: (3/5)

Pełniasmaku: (3/5)

Stopień kwaskowatości: (4/5)

Data ważności: informacja znajduje się powyżej w zakładce dane techniczne ↑

Wszystkie kawy Gevalia posiadają dokument UTZ. Jest to globalny program rozwoju zrównoważonych upraw kakao, kawy i herbaty. Celem programu jest edukowanie plantatorów w zakresie korzystnych praktyk rolniczych, a także wskazywanie profesjonalnych i jednostajnych metod uprawy kawy tak, aby plony stanowiły produkty najwyższej jakości. Program zagwarantuje też kursy i szkolenia dotyczące zarządzania w biznesie, ochrony pracy i środowiska. Dzięki czemu plantatorzy mogą oferować udoskonalonej jakości ziarna kawy, a co za tym idzie - zyskiwać na nim więcej. Jak zobaczysz znak UTZ na opakowaniu kawy, to możesz być pewien, iż ziarna zastosowane do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych, stabilnych upraw - Tobie pozostaje wyłącznie radować się jej smakiem.
W sklepie kreos.com.pl kupisz przeróżne rodzaje kawy Zoega's mielone i ziarniste a także inne produkty pochodzące ze Szwecji takie jak kakao, czekolady.