Gevalia brygg latt morkrost - mielona - 450g (8711000530283) promocja 2019

Cena26.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kreos

Parametry

Producent:Gevalia
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

Gevalia Latt Morkrost Brygg szwedzka kawa mielona

Ciemna kawa, lekka z dobrze zbilansowaną mieszanką ziaren kawy z Ameryki Środkowej i Południowej. Ziarna dojrzewają powoli na znacznych wysokościach i dlatego nadają się do nieco ciemniejszego palenia. Rezultatem jest pyszna kawa.

Jest to 100% Arabica.

informacje o kawie:

Skład: 100% Arabica

rodzaj: kawa mielona

Pakowanie: próżniowe

Waga: 450g

Stopień palenia: (4/5)

Body: (4/5)

Stopień kwaskowatości: (2/5)

Data ważności: informacja znajduje się powyżej w zakładce informacje technologiczne ↑

Wszystkie kawy Gevalia mają atest UTZ. Jest to globalny program rozwoju jednostajnych upraw kakao, kawy i herbaty. Celem programu jest edukowanie plantatorów w zakresie korzystnych praktyk rolniczych oraz wskazywanie profesjonalnych i zrównoważonych metod uprawy kawy tak, aby plony stanowiły produkty najwyższej jakości. Program gwarantuje ponadto kursy i szkolenia dotyczące zarządzania w biznesie, ochrony pracy i środowiska. Dzięki temu plantatorzy mogą oferować ulepszonej jakości ziarna kawy, a co za tym idzie - zyskiwać na nim więcej. Jak zobaczysz znak UTZ na opakowaniu kawy, to możesz być pewien, że ziarna zastosowane do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych, stabilnych upraw - Tobie pozostaje wyłącznie cieszyć się jej smakiem.
W sklepie kreos.com.pl kupisz różne warianty kawy Zoega's mielone i ziarniste a także inne produkty pochodzące ze Szwecji takie jak kakao, czekolady.