Gevalia intensivo extra morkrost - mielona - 425g promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Kreos

Parametry

Producent:Gevalia
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

Gevalia Extra Morkrost INTENSIVO szwedzka kawa mielona

dokładnie dopasowane ziarna z Afryki Wschodniej, Ameryki Środkowej i Południowej, rosnące powoli na sporych wysokościach. Pozwala to na ciemniejsze wypalenie. Konsekwencją jest dynamiczna i pyszna kawa. Nadzwyczajna do picia z mlekiem.

Jest to 100% Arabica.

Jedno opakowanie spokojnie wystarczy na 57 filiżanek potężnej, pobudzającej kawy.

informacje o kawie:

Skład: 100% Arabica

typ: kawa mielona

Pakowanie: próżniowe

Waga: 425g

Stopień palenia: (5/5)

Pełniasmaku: (3/5)

Stopień kwaskowatości: (5/5)

Data ważności: informacja znajduje się powyżej w zakładce dane technologiczne ↑

Wszystkie kawy Gevalia posiadają atest UTZ. Jest to globalny program rozwoju stabilnych upraw kakao, kawy i herbaty. Celem programu jest edukowanie plantatorów w zakresie prawidłowych praktyk rolniczych i wskazywanie fachowych i jednostajnych metod uprawy kawy tak, aby plony stanowiły produkty najwyższej jakości. Program zagwarantuje na dodatek kursy i szkolenia dotyczące zarządzania w biznesie, ochrony pracy i środowiska. Dzięki czemu plantatorzy mogą oferować ulepszonej jakości ziarna kawy, a co z tego wynika - zyskiwać na nim więcej. Jak zobaczysz znak UTZ na opakowaniu kawy, to możesz być pewien, że ziarna zastosowane do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw - Tobie pozostaje tylko radować się jej smakiem.
W sklepie kreos.com.pl kupisz różnorodne warianty kawy Zoega's mielone, a także ziarniste a także inne produkty pochodzące ze Szwecji takie jak kakao, czekolady.