Gevalia MILEA Mellanrost - mielona - 425g promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Kreos

Parametry

Producent:Gevalia
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

Gevalia Mellanrost MILEA szwedzka kawa mielona

Kawa smaczna i szczególnie aromatyczna, mniej gorzka. Składa się z łagodnych ziaren kawy z Ameryki Środkowej i Południowej. Takie połączenie daje pyszną kawę o takiej samej zawartości kofeiny jak w zwykłej kawie, lecz o wyjątkowo łagodnym smaku.

Jest to 100% Arabica.

Jedno opakowanie spokojnie wystarczy na 57 filiżanek mocnej, pobudzającej kawy.

dane o kawie:

Skład: 100% Arabica

rodzaj: kawa mielona

Pakowanie: próżniowe

Waga: 425g

Stopień palenia: (2/5)

Body: (3/5)

Stopień kwaskowatości: (2/5)

Data ważności: informacja znajduje się powyżej w zakładce dane technologiczne ↑

Wszystkie kawy Gevalia posiadają atest UTZ. Jest to globalny program rozwoju zrównoważonych upraw kakao, kawy i herbaty. Celem programu jest edukowanie plantatorów w zakresie dobrych praktyk rolniczych i wskazywanie fachowych i jednostajnych metod uprawy kawy tak, by plony stanowiły produkty najwyższej jakości. Program gwarantuje też kursy i szkolenia dotyczące zarządzania w biznesie, ochrony pracy i środowiska. Dzięki temu plantatorzy mogą oferować udoskonalonej jakości ziarna kawy, a co z tego wynika - zyskiwać na nim więcej. Jak zobaczysz znak UTZ na opakowaniu kawy, to możesz być pewien, że ziarna użyte do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw - Tobie pozostaje wyłącznie cieszyć się jej smakiem.
W sklepie kreos.com.pl kupisz rozmaite warianty kawy Zoega's mielone oraz ziarniste a także inne produkty pochodzące ze Szwecji takie jak kakao, czekolady.