Intenson 250g kawa zielona o korzennym smaku mielona santos arabica promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Intenson 250g kawa zielona o korzennym smaku mielona santos arabica oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kawa zielona mielona korzenna 250g
9.99
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax
Kawa zielona mielona korzenna 250g
9.99
SwansonPolska.pl

Parametry

Producent:Intenson
Kategoria:Kawa
Rodzaj zielona

Opis

Zielona kawa mielona o smaku korzennym 250g Intenson

Zielona kawa to stanowczo modny suplement diety, wykorzystywany przez co raz to obszerniejszą liczbę osób ze względu na swoje parametry pomocne w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jej ziarna mają niezwykły zielony kolor. Zawdzięczają to unikatowemu procesowi produkcji, w którym ziarna zielonej kawy nie zostały poddane ani obróbce cieplnej ani fermentacji.

Wysoka zawartość kwasu chlorogenowego
zawiera obszerne ilości kwasu chlorogenowego (CGA), któremu przypisuje się cechy przeciwwirusowe czy bakteriobójcze. Liczba CGA jednoczy się z procesem produkcji zielonej kawy. Ziarna poddane procesowi obróbki termicznej i fermentacji mają bezspornie mniejsze ilości kwasu chlorogenowego i przez co nie mają właściwości odchudzających.

W jaki sposób kwas chlorogenowy może wspomagać odchudzanie?
CGA powoduje obniżenie ilości cukru, który jest wchłaniany w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu organizm korzysta z nagromadzonych zapasów. Regularne picie zielonej kawy może sprawnie wspomóc odchudzanie. Nie należy jednak zapominać na dodatek o zdrowej, zbilansowanej diecie i dynamicznym trybie życia.

Zielona kawa mielona o smaku korzennym poza właściwościami odchudzającymi dodaje na dodatek pobudzenia. Sprawnie zastąpi typową małą czarną. W dodatku przeciwdziała procesom starzenia i chroni przed stresem.

Zielona kawa - sposób parzenia

1. Zalej łyżeczkę zmielonej zielonej kawy wodą o temperaturze około 90 stopni Celsjusza.

2. Parz przez około 5-10 minut, do momentu aż napar uzyska subtelny zielonkawy kolor.

dostępna również wersja konwencjonalna bez aromatu w formie całych ziaren lub mielona.

Opakowanie - 250g

składniki: 98% zielona kawa mielona, 2% aromat korzenny

Kraj pochodzenia - Brazylia

Data ważności - 31.12.2018