caffe crema wiener art 1 kg ziarnista marki Julius meinl promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem caffe crema wiener art 1 kg ziarnista marki Julius meinl oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 63.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Julius Meinl Premium Caffe Crema 1 kg ziarnista
63.90
SklepKawa.pl
Julius Meinl Premium Caffe Crema 6 x 1 kg ziarnista
378.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Julius Meinl
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Palarnia Julius Meinl stworzyła wyśmienitą mieszankę do przygotowania klasycznie wiedeńskiego caffe crema - Julis Meinl PremiumCaffè Crema. Wykorzystano do niej najkorzystniejsze ziarna z gatunku Arabica (100%), które pochodzą z unikatowych regionów Brazylii i Ameryki Środkowej. Typowo wiedeńskie, ciemne palenie ziaren powoduje, iż kawa zyskała wyraźny, intensywny aromat. W nad wyraz konkretnym i pełnym smaku, wyszukamy wyraźne nuty czekolady. Nadzwyczajnym uwieńczeniem esencji Julius Meinl Premium Caffè Crema jest ładna, gruba crema, długo utrzymująca się na filiżance.

Ziarna tej kawy pochodzą wyłącznie z plantacji certyfikowanych przez program UTZ, który zajmuje się przyznawaniem wyróżnień dla zrównoważonego rolnictwa, w tym również dla plantacji kaw. Dokument UTZ nagradza korzystne praktyki rolnicze, zwracając szczególną uwagę na zarządzanie gospodarstwem rolnym, warunki socjalno-bytowe i poszanowanie środowiska naturalnego.

towar mieści 6 opakowań o wadze 1000 g.