Alternativa dystrybutor: bio planet s.a., wilkowa wieś 7, 05-084 leszn Kawa bezkofeinowa arabica fair trade bio 10 kapsułek do nespresso - alternativa (8435030574504) promocja 2021

Cena22.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:ALTERNATIVA Dystrybutor: Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszn
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

OPIS KAWA BEZKOFEINOWA ARABICA FAIR TRADE BIO 10 KAPSUŁEK DO NESPRESSO - ALTERNATIVA Wysokiej jakości kawa mielona bezkofeinowa pochodząca z upraw ekologicznych. Opakowanie gromadzi 10 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso.

dzięki temu ulubiona kawa bezkofeinowa może być przygotowana prędko i komfortowo, za pośrednictwem ekspresu. Kapsułki są kompostowalne - wyprodukowane z tworzywa sztucznego, które w przeciwieństwie do aluminium jest materiałem przychylnym dla środowiska.

towar posiada oznaczenie Fair Trade (Sprawiedliwy Handel i zapewnienie godnych warunków dla producentów i pracowników najemnych dostarczających minimalistyczniec). Bezkofeinowa kawa (decaf) asygnowana jest dla osób szanujących sobie smak i aromat kawy, ale przy tym pozbawionej właściwości pobudzających.

Jest to rewelacyjna opcja dla osób wrażliwych na kofeinę, a także wszelkich wyłączających ją ze swojej diety. Ze względu na znikomą liczba kofeiny (maksymalnie 3% początkowej zawartości w ziarnach), kawa może być pita o każdej porze dnia, ponieważ nie pobudza, nie podwyższa ciśnienia i nie przyspiesza przemiany materii.

składniki Bezkofeinowa kawa arabica mielona* (*certyfikowany organiczny) ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.