Lavazza Kawa qualita rossa 1 kg (8000070035904) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lavazza Kawa qualita rossa 1 kg (8000070035904) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Qualita Rossa 1 kg Kawa LAVAZZA
59.99
MediaMarkt.pl
Kawa ziarnista LAVAZZA Qualita Rossa 1 kg
59.99
Media Expert

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa

Opis

Kawa Qualita Rossa to mieszanka kilku odmian robust afrykańskich i arabiki z brazylijskich plantacji. Kawa ta łączy w sobie duszę południowej Ameryki z sercem Afryki. Pełna i łagodna, słodka o czekoladowym aromacie.
To najwyższej jakości mieszanka wytwornych odmian Arabiki z południowoamerykańskich plantacji oraz Robousty pochodzącej z plantacji afrykańskich - dlatego kawa Qualita Rossa urzeka łagodnym, słodkawym smakiem i nadzwyczajnym aromatem. Wyjątkowy bukiet Qualita Rossa, z wyczuwalną nutą czekoladowego aromatu uzyskano, dzięki właściwie dobranej mieszance ziaren oraz uszanowaniu wieloletniej tradycji palenia kawy.

Napój rewelacyjny zarówno do parzenia w konwencjonalny sposób, jak i w kawiarkach, ekspresach przelewowych czy ciśnieniowych. Rozsmakuj się w filiżance tej specyficznej wybornej kawy.