Przyjaciele kawy Kawa mielona specialty black crow white pigeon guatemala la hermosa, 250 g promocja 2024

Cena38.49
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona
Kraj pochodzenia Gwatemala

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 7White Pigeon pokazuje: Słodki, owocowy aromat wisi w powietrzu: to jak zapach dojrzałych moreli. Nuty przypominające mleczną czekoladę i karmel odbijają się echem w tle, nawołując,zabrać kolejny łyk…Ta niesamowicie aromatyczna kawa pochodzi z farmy La Hermosa w Gwatemali: lecąc nad farmą, można by zobaczyć całą ciężką pracę Maxa Péreza, który daje z siebie wszystko zarządzając swymi plantacjami.

Tutaj, w otoczeniu monumentalnych wulkanów, pielęgnowana poprzez nieszablonowy, wyżynny klimat i wspomagana żyznymi glebami mineralnymi, produkowana jest kawa o nieszablonowym smaku. To typ farmy, o której Max marzył jako dziecko, biegając pośród plantacji kawy rozpościerających się tuż obok jego rodzinnego domu.

Twój White PigeonPodsumowanie: Kraj pochodzenia | GwatemalaRegion | AcatenangoProducent | La Hermosa EstateWysokość upraw | 1600–1800 mOdmiana arabiki | Caturra, Catuai, PacheObróbka | MokraStopień palenia |

ŚredniWynik oceny kawy według SCA | 84 na 100Profil smakowy | Morele, mleczna czekolada, karmelZalecane metody parzenia: wszystkie przelewowe metody parzenia (V60, Chemex, itp.) i parzenie prosto w filiżance.komponenty: mielone, palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****"Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają niezwykle różną paletę smaków kaw specialty: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy osiągalny cud smaku mieści się na tej długiej skali, zaczynając od tajemniczej ciemności i powoli przekształcając się w typ bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją wyjątkową historią, kryje się w atrakcyjnym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: dokładnie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w nieszablonowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, że nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału...