Lavazza Kawa włoska blue grand espresso 1kg ziarnista (8000070021341) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Lavazza Kawa włoska blue grand espresso 1kg ziarnista (8000070021341) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Lavazza Gran Espresso 1 kg
49.90
SklepKawa.pl
kawa Lavazza GRAN ESPRESSO 1000g ziarnista
63.00
Café Silesia
Lavazza Grand Espresso - kawa ziarnista 1kg
66.00
Kaweo.pl
Kawa Lavazza Gran Espresso 1 kg
67.00
Kawa & Serwis
Lavazza Gran Espresso - ziarnista - 1kg - paczka
67.99
Kreos
Kawa LAVAZZA Grand Espresso 1 kg
88.90
MediaMarkt.pl
kawa Hard Beans COLIBRI SANTOS 1000g ziarnista
89.00
Café Silesia

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

POWODEM PRZECENY JEST USZKODZONE OPAKOWANIE (ROZCIĘCIE ZAKLEJONE TAŚMĄ)

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", wytwarzane poprzez producenta Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzastarannie dobierają najkorzystniejszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najmocniej egzotycznych zakątkach świata, aby następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, perfekcyjne do przygotowania w profesjonalnych ekspresach kolbowych, jak dodatkowo w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej serii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy także Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

perfekcyjne espresso powinno wyróżniać się bogatym i jednostajnym smakiem.Lavazza Gran Espresso to mieszanka nieprzeciętnych ziaren Arabica (40%), pochodzących z brazylijskich z regionów Cerrado, Mogiana i Minas,, a także z Hondurasu. Mieszankę dopełniają ugandyjskie ziarna z gatunku Robusta (60%), które znakomicie ją balansują. Ta bardzo przeróżna mieszanka średnio palonych ziaren, pozwoliła otrzymać wyrazisty aromat ciemnej czekolady, z intrygującą nutą przypraw korzennych. Z Lavazza Gran Espresso przygotujemy jedwabiste espresso z piękną, grubą cremą, która długo utrzymuje się na filiżance.