KAWA WŁOSKA LAVAZZA BLUE Super Crema 1kg ziarnista promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem KAWA WŁOSKA LAVAZZA BLUE Super Crema 1kg ziarnista oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 53.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Lavazza Super Crema 1 kg
53.90
SklepKawa.pl
kawa Lavazza SUPER CREMA 1000g ziarnista
62.00
Café Silesia
Lavazza Super Crema- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
63.90
Sferis.pl
Lavazza Super Crema - kawa Ziarnista 1kg
76.00
Kaweo.pl
Lavazza Super Crema 6 x 1 kg
321.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", tworzone poprzez producenta Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscy specjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzaprecyzyjnie dobierają najlepszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najistotniej egzotycznych zakątkach świata, by następnie przygotować najwyższej jakości kawowe mieszanki, wyśmienite do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak także w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej serii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy także Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Super Crema jest starannie dobraną mieszanką brazylijskich ziaren z gatunku Arabica (60%), a także indonezyjskich i wietnamskich ziaren Robusty (40%). Ten wyjątkowy blend charakteryzuje się słodkim smakiem oraz dość aktywnym aromatem, w którym znajdziemy nuty miodu i migdałów. Lavazza Super Crema wyróżnia się także idealną, aksamitną cremą. Perfekcyjna do przygotowania tradycyjnej "caffe crema", a także kremowego espresso.