Przyjaciele kawy Kawa ziarnista amicosso milano blend, 1 kg (6468474052095) promocja 2024

Cena42.75
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Masz ochotę na łyk kawy pełnej smaku i aromatu- czegoś wystarczająco solidnego i pysznego, aby wyrwać Cię ze snu i zainspirować do korzystnego rozpoczęcia dnia? Wypróbuj tę niesamowitą mieszankę i pozwól jej przenieść się prosto do zgiełku eleganckiego Mediolanu!Mieszanka "Milano" łączy w sobie bogatą, kremową robustę z odrobiną aromatycznej arabiki.

Po zaparzeniu wyczuwalna jest przyjemna nuta goryczki połączona z mocnym aromatem czarnej porzeczki i sosny. Podniebienie jest następnie pieszczone poprzez czysty, rozkosznie pieprzny posmak.doświadczyć tego, co ta mieszanka ma najkorzystniejszego do zaoferowania, użyj jej do espresso lub cappuccino.- Intensywny smak na dobry początek dnia - poprawnie komponuje się z mlekiem - doskonała do wszelkich metod parzenia***Kawa "Amicosso" to istotnie więcej niżeli tylko towarzysz rutynowych przygód: to także wierny przewodnik, pozwalający zaznać wyjątkowego ducha rozmaitych zakątków świata.

Inspirowane najsłynniejszymi miastami świata, te mieszanki ziaren kawy zapraszają w podróż po smakach dyktowanych rytmem każdego miejskiego giganta. Komponenty: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.