Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma 1000g (8000070023017) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma 1000g (8000070023017) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 61.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-84%
HAYB KENIA Kiangombe AA 250g
61.00
Café Silesia
Lavazza Pienaroma 1 kg
63.90
SklepKawa.pl
kawa Lavazza PIENAROMA 1000g ziarnista
73.00
Café Silesia
Lavazza Pienaroma - ziarnista - 1kg - paczka
85.99
Kreos
Lavazza Pienaroma 6 x 1 kg
381.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

POWODEM PRZECENY JEST uszkodzenie OPAKOWANIA ZAKLEJONA TAŚMĄ

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej serii", wykonane poprzez markę Lavazza z Turynu. Najwybitniejsiwłoscyspecjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazzaprecyzyjnie dobierają najkorzystniejszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najistotniej egzotycznych zakątkach świata, aby następnie przygotować najwyższej klasy kawowe mieszanki, nadzwyczajne do przygotowania w profesjonalnych ekspresach kolbowych, jak dodatkowo w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej serii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy także Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Pienaroma to kompilacja będąca kwintesencją doskonałości produktów oferowanych przez turyńską palarnię kawy Lavazza. Dystyngowana mieszanka ziaren gatunku Arabika (100%), pochodzących z plantacji znajdujących się w najmocniej żyznych regionach Ameryki Łacińskiej, nadaje kawie LavazzaPienaromaunikatowy i zupełnie oryginalny aromat. W blendzie znalazły się ziarna z Brazylii z regionów Cerrado, Mogiana i południowy Minas, a także ziarna kolumbijskie igwatemalskie. Średni stopień palenia ziaren pozwolił uwydatnić wszystkie najkorzystniejsze cechy mieszanki. LavazzaPienaroma to aromatyczna i słodka w smaku kawa, w której wynajdziemy nuty owoców figowca, a także kwiatów jaśminu. Przygotujemy z niej rewelacyjne, delikatne w smaku espresso, a w połączeniu z mlekiem rewelacyjne cappuccino i latte macchciato.

Na opakowaniu Lavazza Pienaroma znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, iż kawa atest uwielbianej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat angażuje się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Zagwarantuje ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną.