Kawa ziarnista Lavazza Tierra 1000g, 8000070043305 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Kawa ziarnista Lavazza Tierra 1000g, 8000070043305 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Lavazza Tierra 1 kg
59.90
SklepKawa.pl
Lavazza Tierra 100% Arabica - kawa ziarnista 1kg
94.00
Kaweo.pl
Kawa Lavazza Tierra 1kg
120.00
SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

producent Lavazza poprzez swoją wieloletnią tradycję, niesłychaną renomę, a także olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu najwykwintniejszych kawowych kompozycji, zagwarantuje swoim wyrobom ewidentnie najwyższe standardy. Lavazza to jeden z najszczególniej rozpoznawalnych na całym świecie producentów kawy. Nazwa Lavazza świadczy o najwyższej jakości, najmocniej wykwintnym smaku oraz najwykwintniejszym aromacie.

Lavazza Tierra to 100% wysokojakościowa Arabika o specyficznym aromacie i słodkim, kwiatowym posmaku, wytworzona z mieszanek kawy, uprawianej jedynie poprzez wybranych plantatorów z Hondurasu, Peru i Kolumbii. Na opakowaniu Lavazza Tierra znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, iż Lavazza Tierra atest lubianej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat włącza się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Gwarantuje ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną. Tierra znaczy Ziemia, planeta o którą powinniśmy wszyscy dbać i ją chronić. Pijąc tę kawę warto delektować się jej świetnym smakiem, a zarazem pamiętać również o tym gdzie i jak jest tworzona.