Kawa ziarnista palona (8000070020566) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kawa ziarnista palona (8000070020566) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Lavazza Qualita Oro kawa ziarnista 1000g- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
54.90
Sferis.pl
Lavazza Qualit Oro kawa ziarnista 1000g
58.00
Vobis.pl
Lavazza Qualita Oro kawa ziarnista 1kg paczka
69.99
Kreos
Kawa Lavazza Qualita Oro 1kg
75.00
SmaczaJama.pl
Lavazza Qualita Oro kawa ziarnista 1000g + 1 Lavazza Qualita Oro kawa ziarnista 1000g- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
105.21
Sferis.pl

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Lavazza Qualità Oro – tradycyjne włoskie espresso Tradycja, wiedza, pasja – to wartości, które sprawiają, iż Lavazza Qualità Oro jest kawą klasy premium będącą obowiązkową pozycją Twojego menu. Minęło już ponad pół wieku, od kiedy Luigi Lavazza ustanowił te wartości w Turynie w 1956 r.

Od tego czasu jego wiedza na temat parzenia nadzwyczajnego espresso przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Podaruj sobie przyjemność smaku najwyższej jakości oryginalnego włoskiego espresso. Mieszanka Qualità Oro, produkowana przez mistrzów Lavazza, jest ulubionym specjałem włoskich kawoszy.

Może stać się również Twoim, ponieważ wszędzie smakuje tak samo, jak na piazza w sercu włoskiego miasta. Złota crema, pełny, krągły smak 100% arabiki, jedyny w swym rodzaju aromat… to nadzwyczajna kawa dla koneserów oczekujących najwyższej jakości do ostatniej kropli.

Co więcej, teraz możesz delektować się nią bez wychodzenia z domu, kiedy tylko zapragniesz i tak, jak uwielbiasz. Mieszanka Lavazza Qualità Oro pasuje do parzenia w dowolny sposób – ręcznie, przez filtr, w dzbanku tłokowym French Press lub w ekspresie ciśnieniowym.

W postaci espresso, cappuccino czy latte macchiato, Lavazza Qualità Oro zagwarantuje za każdym razem ten sam, jedyny w swym typu smak, który zamienia chwilę dnia codziennego w chwilę prawdziwie nieszablonową. Mieszanka 100% arabiki premium – pełny, jedwabisty smak Delektuj się mieszanką 100% arabiki lavati, skomponowaną z wyselekcjonowanych ziaren poddanych myciu (po włosku „lavare").

Mycie ziaren kawy to proces zarezerwowany wyłącznie dla najszlachetniejszych odmian. To on gwarantuje pełny aromat i delikatny smak mieszanki Qualità Oro, będącej kwintesencją długoletniego doświadczenia i pasji jej twórców – ekspertów Lavazza.

kompilacja mieszanki Lavazza Qualità Oro jest wynikiem starannej selekcji ziaren poprzez ekspertów Lavazza. Ziarna z Ameryki Środkowej nadają jej owocowy, roślinny smak, a odmiany brazylijskie dodają słodkie nuty miodu.

Ich kunsztowne połączenie wytwarza jedyną w swym typu słodką, aromatyczną mieszankę, której trudno się oprzeć. Kawa klasy premium dla koneserów Ugość siebie, swoich przyjaciół i najbliższych tym, co najkorzystniejsze.

Mieszanka Lavazza Qualità Oro jest z łatwością rozpoznawalna dzięki swemu opakowaniu w złotym odcieniu. Jej nadzwyczajna jakość zagwarantuje satysfakcję do ostatniej kropli....