Lavazza Kawa ziarnista qualita rossa promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Lavazza Kawa ziarnista qualita rossa oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-57%
Lavazza Qualita Rossa 1 kg - PRZECENA
26.00
SklepKawa.pl
Qualita Rossa. Kawa ziarnista
42.99
TaniaKsiazka.pl
Lavazza Qualita Rossa 1 kg
43.90
SklepKawa.pl
Lavazza Qualita Rossa - kawa ziarnista 1kg
51.50
Kaweo.pl
Lavazza Qualita Rossa
59.99
OleOle!
Lavazza Qualita Rossa
59.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:LAVAZZA
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

Kawa ziarnista Lavazza ROSSA 1000g do ekspresu do kawy. Najistotniej oryginalnych i lubianych mieszanek Lavazza. Jej dynamiczny, czekoladowy aromat i pełny, aksamitny smak to rewelacyjny początek pełnego wrażeń dnia.

W postaci espresso, cappuccino czy latte macchiato, Lavazza Qualità Rossa choćby najszczególniej wymagających koneserów kawy. Mieszanka Lavazza Qualità Rossa z najwyższej jakości ziaren, skrupulatnie wyselekcjonowanych z najlepszych upraw kawy na całym świecie.

proces palenia to etap, na którym na scenę wkracza nasza pasja do kawy. Tę mieszankę charakteryzuje specyficzny, słodki zapach i subtelne czekoladowe nuty. Lavazza Qualità Rossa, będąca od ponad wieku ulubioną kawą Włochów, to jeden z najmocniej tradycyjnych produktów wykonanych przez mistrzów Lavazza.

To prawdziwy kawowy klasyk! Jest owocem naszej nieustającej pasji do komponowania znakomitych mieszanek espresso, które na co dzień są dawką energii i radości dla naszych klientów. Parzona ręcznie, w ekspresie ciśnieniowym albo poprzez filtr – Lavazza Qualità Rossa smakuje zawsze tak samo idealnie.

Jednak dla maksimum przyjemności bardzo polecamy tę mieszankę jako bazę do cappuccino lub latte macchiato.