Przyjaciele kawy Kawa ziarnista single-origin black crow white pigeon dr konga kivu, 250 g promocja 2024

Cena54.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 8Black Crow ukazuje: Słodki aromat marcepanu wypełnia powietrze, a wkrótce dołączają do niego idealne nuty suszonych daktyli i ciemnej czekolady...

Lecąc wysoko nad niezwykłymi widokami potężnej góry Nyiragongo i idealnego jeziora Kivu płynącego obok niej, można zaobserwować coś, co czyni ten widok jeszcze piękniejszym: to soczyste plantacje kawy i miejscowi rolnicy ciężko pracujący, żeby utrzymać je w jak najlepszym stanie.

Nie za każdym razem tak było: zaledwie kilkadziesiąt lat temu ziemie te zostały spustoszone przez erupcje wulkanów i wyniszczające wojny domowe... Teraz jednak mieszkańcy Konga znów zaczynają się uśmiechać: to, co daje im radość, to uprawa nieszablonowych kaw, które kochają i doceniają liczni koneserzy na całym świecie.

Twoja Black CrowPodsumowanie: Kraj pochodzenia | Demokratyczna Republika KongaRegion | KivuProducent | Drobni rolnicyWysokość | 1500 mOdmiana arabiki | BourbonProces | MytaProfil palenia | CiemnyPaleta smakowa |

Marcepan, suszone daktyle, ciemna czekoladaZalecane metody parzenia: wszystkie metody parzenia, w tym espresso. Składniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu."Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają niezwykle przeróżną paletę smaków kaw specjalnych: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy osiągalny cud smaku posiada się na tej długiej skali, początkując od enigmatycznej ciemności i powoli przekształcając się w typ bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją nieszablonową historią, kryje się w atrakcyjnym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: dokładnie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w wyjątkowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, iż nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału...