Przyjaciele kawy Kawa ziarnista specialty bff brew honduras comsa la paz, 250 g (5901124053000) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Honduras

Opis

Kawa znajdująca się w tej paczce została produkowana przez kooperatywę Café Orgánico Marcala S.A. (COMSA), która może poszczycić się atestami Organic oraz Fairtrade®. Spółdzielnia ta zrzesza rolników z regionu Marcala, który słynie ze znakomitej jakości zielonego ziarna i nieprzystępnej pracy na rzecz jednostajnego rolnictwa.

Kawa jest dla lokalnych plantatorów ważną częścią ich historii, kultury i głównym źródłem wpływów, dlatego wkładają w produkcję całe swoje serce.Wszystkie kawy z kooperatywy są zbierane ręcznie, a następnie sortowane i suszone na słońcu na patiach.

Te ziarna wyróżniają się subtelnie kwiatowym aromatem, prawidłowym balansem skupionym na owocowej kwasowości, a po przełknięciu wyczuwalne jest kakao.perfekcyjna w dripie, aeropresie, chemexie lub ekspresie przelewowym.Region: Honduras/ Marcala, La PazWysokość upraw: 1450-1550 metrów n.p.m.rodzaj kawy: 100% ArabicaOdmiany: Typica, Bourbon, Caturra, CatuaiObróbka: naturalStopień palenia: jasnySCA: 83,5pktPrzeznaczenie: metody przelewoweProfil smakowy: kwiatowy aromat, żywa kwasowość, lekka słodycz, aksamitne body, długi posmak, nuty wiśni i kakaoSkładniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****BFF [Best Friends Forever] – kawa, którą z pewnością podzielisz się ze swymi przyjaciółmi.

skrupulatnie wyselekcjonowane z najszczególniej znanych regionów kawowych na świecie, zawierają wyłącznie ziarna specialty, świeżo palone tutaj, w Polsce, żeby zapewnić najwyższe doznania smakowe. Rozkoszuj się naszymi liniami pod espresso i przelewy / alternatywy, skrupulatnie wytwarzanymi z myślą o najszczególniej pamiętnych chwilach życia.