Przyjaciele kawy Kawa ziarnista specialty bff brew kolumbia la claudina, 250 g promocja 2024

jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Kolumbia

Opis

Na znajdującej się w mieście Ciudad Bolívar, farmie La Claudina w czasie zbiorów pracuje blisko 60 pracowników, którzy zbierają ręcznie jedynie najdojrzalsze owoce. Samą kawę wybraliśmy pomiędzy innymi ze względu na obecność typowej dla kolumbijskich upraw odmiany Castillo, która nie tylko znakomicie smakujeteż wykazuje wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne np.choroby roślin.

Dany mikrolot w filiżance oddaje wszystko, co najkorzystniejsze w obróbce naturalnej: na pierwszy plan wybijają się słodkie dojrzałe owoce i delikatne winne nuty, wyszuka się także śliwka węgierka. Sam napar jest soczysty, o jedwabnej cielistości z daktylami i kakao w posmaku.

genialnie spełni oczekiwania we wszelkich metodach alternatywnych oraz ekspresach przelewowych.Region: Kolumbia / Ciudad Bolívar, AntioquíaWysokość upraw: 1320 – 1870 metrów n.p.m.wariant kawy: 100% ArabicaOdmiany: Colombia, Castillo, TabiObróbka: naturalStopień palenia: jasnySCA: 85,25pktPrzeznaczenie: metody przelewoweProfil smakowy: soczyste body, słodkie dojrzałe owoce, czerwone wino, śliwka węgierka, kakaowo- daktylowy aftertasteSkładniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****BFF [Best Friends Forever] – kawa, którą bez wątpienia podzielisz się ze swymi przyjaciółmi.

skrupulatnie wyselekcjonowane z najbardziej znanych regionów kawowych na świecie, zawierają wyłącznie ziarna specialty, świeżo palone tutaj, w Polsce, by zapewnić najwyższe doznania smakowe. Rozkoszuj się naszymi liniami pod espresso i przelewy / alternatywy, dokładnie tworzonymi z myślą o najszczególniej pamiętnych chwilach życia.