Kawa ziarnista specialty BFF Espresso Brazylia Mogiana/Tanzania Burka, 500 g promocja 2024

jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Brazylia

Opis

Nasz nowy ulubiony blend do espresso! tradycyjną czekoladową Brazylię Mogiana dopasujeliśmy z delikatnie kwiatową Tanzanią Burka. Wyszło nam połączenie, które urzekło nas od pierwszego spróbowania. Jaśminowo-owocowa czekolada deserowa!

To pierwsze skojarzenie, które przyszło nam do głowy. Jeśli uwielbiasz wariacje na temat niezaprzeczalnych klasyków to z pewnością się nie zawiedziesz. Nadzwyczajna do espresso i jako baza do kaw mlecznych. Kawiarka i frenchpress też ją polubią.Region: Brazylia / Mogiana, Sao Paulo,Tanzania / Arusha (północno-wschodnia Tanzania)Wysokość upraw: 900 – 1400 metrów n.p.m.typ kawy: 100% ArabicaOdmiany: Catuai, Mundo Novo, KP423, N39, CatmarObróbka: pulped natural / washedStopień palenia: średniSCA: 82,5pktPrzeznaczenie: ekspres ciśnieniowy, kawiarka, frenchpressProfil smakowy: dominująca gorzka czekolada, słodycz orzechów i karmelu, delikatne nuty kwiatowo-owocoweSkładniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****BFF [Best Friends Forever] – kawa, którą z całą pewnością podzielisz się ze swoimi przyjaciółmi.

precyzyjnie wyselekcjonowane z najbardziej znanych regionów kawowych na świecie, zawierają wyłącznie ziarna specialty, świeżo palone tutaj, w Polsce, żeby zapewnić najwyższe doznania smakowe. Rozkoszuj się naszymi liniami pod espresso i przelewy / alternatywy, dokładnie wytworzonymi z myślą o najistotniej pamiętnych chwilach życia.