Przyjaciele kawy Kawa ziarnista specialty bff espresso tanzania burka, 500 g (5901124053031) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Brazylia

Opis

Kwiatowe espresso - tego szukaliśmy od dłuższego czasu i udało się! Dzika róża i jaśmin grają tu pierwsze skrzypce. Orzechy i karmel na pojawiają się nieco dalej ale zostają niezwykle długo na podniebieniu.

Umiarkowanie intensywna kwasowość nie dominuje, a w połączeniu z mlekiem prezentuje pełnię wyszukanego charakteru. Jeśli szukasz pierwszych zwiastunów nadchodzącej wiosny to trafiłeś świetnie.Region: Tanzania / Arusha (północno-wschodnia Tanzania)Wysokość upraw: 1100 – 1400 metrów n.p.m.wariant kawy: 100% ArabicaOdmiany: KP423, N39, CatmarObróbka: washedStopień palenia: średniSCA: 83 pktPrzeznaczenie: ekspres ciśnieniowy, kawiarka, frenchpressProfil smakowy: jaśmin, dzika róża, orzech laskowy, syrop klonowySkładniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****BFF [Best Friends Forever] – kawa, którą na pewno podzielisz się ze swymi przyjaciółmi.

dokładnie wyselekcjonowane z najistotniej znanych regionów kawowych na świecie, zawierają wyłącznie ziarna specialty, świeżo palone tutaj, w Polsce, żeby zapewnić najwyższe doznania smakowe. Rozkoszuj się naszymi liniami pod espresso i przelewy / alternatywy, precyzyjnie produkowanymi z myślą o najmocniej pamiętnych chwilach życia.