Przyjaciele kawy Kawa ziarnista specialty black crow white pigeon colombia san adolfo, 200 g (6468474052057) promocja 2024

Cena64.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 11Black Crow ukazuje: Zaciągnij się intensywnym aromatem czarnej herbaty z nutą kardamonu, połączoną z delikatną słodyczą czekolady… Lecąc wysoko nad farmą El Rubi w Kolumbii, można zobaczyć Nestora Lazo, opiekującego się swoją plantacją niczym cennym diamentem (stąd nazwa farmy: el rubi oznacza "rubin" w języku hiszpańskim).

Nestor lubi eksperymentować z przeróżnymi odmianami kawy i unikatowymi metodami obróbki, dlatego hoduje dzisiaj egzotyczne ziarna Pink Bourbon. Po metodzie obróbki, jaką jest podwójna fermentacja (20 godzin z miąższem wiśni kawowca, a potem 40 godzin bez miąższu), ziarna są pozostawiane na 18 dni w kolumbijskim słońcu.

Po "odpoczynku" na suszarkach afrykańskich, kontynuują swoją podróż prosto do twojego kubka.Twój Black CrowPodsumowanie: Kraj pochodzenia | KolumbiaRegion | Huila, San AdolfoProducent | El Rubi Estate (farma Nestora Lazo)Wysokość upraw |

1800–2000 mOdmiana arabiki | Pink BourbonObróbka | Naturalna / Podwójna fermentacja (60 godzin)Stopień palenia | Średnio-jasnyWynik oceny kawy według SCA | 87 na 100Profil smakowy | Czekolada, kardamon, czarna herbata Zalecane metody parzenia: wszystkie metody ręczne (V60, Chemex, itd.) i parzenie prosto w kubku.

składniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****"Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają nad wyraz zróżnicowaną paletę smaków kaw specialty: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy realny cud smaku posiada się na tej długiej skali, rozpoczynając od nieodgadnionej ciemności i powoli przekształcając się w wariant bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją wyjątkową historią, kryje się w błyskotliwym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: starannie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w nieszablonowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, że nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału...