Kawa ziarnista specialty Black Crow White Pigeon Costa Rica Tarrazu, 200 g promocja 2024

Cena59.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 19White Pigeon demonstruje: Pogodny aromat moreli napełnia powietrze w parze ze słodkim karmelem i miodem, jak i odświeżającą nutką cytrusowej kwasowości…Tarrazu, jeden z najmocniej rozpoznawalnych regionów, jeśli chodzi o uprawę kawy w Kostaryce.

To dom kawowej kooperatywy, która zrzesza pod jedną nazwą ponad 3000 lokalnych farmerów. Lecąc nad tymi ziemiami, możemy obserwować lokalsów, którzy ciężko pracują na swych małych farmach, zwykle nie obszerniejszych aniżeli 4 hektary.

W otoczeniu unikatowego klimatu, precyzyjnej uwagi i mnóstwa miłości, krzewy kawowca w Tarrazu tworzą kawę wyjątkowo bogatą w smaku, którą mogą się potem radować miliony koneserów kawy na całym świecie.Twój White PigeonPodsumowanie: Kraj pochodzenia |

KostarykaRegion | TarrazuProducent | CoopeTarrazúWysokość upraw | 1200–1900 mOdmiana arabiki | Red Caturra, Yellow CatuaiObróbka | MokraStopień palenia | ŚredniWynik oceny kawy według SCA | 85 na 100Profil smakowy |

Morele, karmel, miód Zalecane metody parzenia: wszystkie metody parzenia, w tym espresso. Elementy: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****"Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają niezwykle rozmaitą paletę smaków kaw specialty: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy osiągalny cud smaku zawiera się na tej długiej skali, początkując od tajemniczej ciemności i powoli przekształcając się w rodzaj bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją nieszablonową historią, kryje się w atrakcyjnym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: dokładnie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w wyjątkowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, iż nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału...