Kawa ziarnista specialty black crow white pigeon nicaragua maragogype, 250 g marki Przyjaciele kawy promocja 2024

Cena74.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Nikaragua

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 6Black Crow ukazuje: Słodki aromat miodu i karmelu wypełnia powietrze. Dobrze wyważona nuta soczystej kwasowości powoli przechodzi w charakterystyczną pikantność świeżych ziół, która delikatnie łaskocze podniebienie.

Uwagę przykuwają wyjątkowo wielkie ziarna, nazywane poprzez miejscowych "ziarnami słonia". Lecąc wysoko nad nikaraguańskim regionem Matagalpa, nie sposób nie zauważyć rozległych plantacji kawy należących do rodziny Mierish.

Ludzie ci nie tylko dbają o każdą wiśnię i krzew kawowy, który wyrasta na ich ziemi, lecz także pielęgnują otaczające je środowisko. Drzewa są bronione: oprócz dawania ochładzającego cienia krzewom kawowym i chronienia ich przed ostrymi wiatrami, stanowią one dom dla lokalnej fauny.

Woda wykorzystywana do przetwarzania ziaren kawy metodą płukania jest następnie precyzyjnie oczyszczana i ponownie użytkowana. W podziękowaniu za taką miłość i troskę, natura nagradza farmerów kawą o naprawdę niezwykłym smaku - a teraz i Ty możesz jej spróbować.Twój Black CrowPodsumowanie: Kraj pochodzenia |

NikaraguaRegion | MatagalpaProducent | Posiadłość Fincas MierischWysokość | 1200-1500 mOdmiana arabiki | MaragogypeProces | MokraStopień palenia | ŚredniOcena SCA | 83 na 100Paleta smakowa | Miód, karmel, przyprawyZalecane metody parzenia: wszystkie metody parzenia, w tym espresso.

elementy: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****"Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają istotnie różną paletę smaków kaw specjalnych: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy osiągalny cud smaku gromadzi się na tej długiej skali, zaczynając od tajemniczej ciemności i powoli przekształcając się w typ bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją nieszablonową historią, kryje się w przepięknym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: precyzyjnie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w wyjątkowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, że nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału.