Kawa ziarnista specialty black crow white pigeon papua new guinea sigri, 250 g marki Przyjaciele kawy promocja 2024

Cena59.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Gwatemala

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 9Black Crow pokazuje: Co to za zniewalający aromat? Pachnie, niczym kubek herbaty z łyżką miodu i piernikami. Delikatny i cudownie słodki…Lecąc nad piękną Doliną Waghi w Papui Nowej Gwinei, można zobaczyć ciągnące się kilometrami plantacje kawy.

Stoją pod cieniem różnorodnych drzew, które pomagają wiśniom sięgnąć właściwego poziomu dojrzałości, dając równocześnie dom ponad dziewięćdziesięciu gatunkom egzotycznych ptaków. Wiśnie kawowca są tu zbierane wyłącznie ręcznie i tylko wtedy, gdy są w pełni dojrzałe, co daje napar o nadzwyczajnym balansie słodkości i kwasowości.

Obrobiona metodą mokrą kawa wysycha naturalne w ciepłym, gwinejskim słońcu. Twój Black CrowPodsumowanie: Kraj pochodzenia | Papua Nowa GwineaRegion | Dolina WaghProducent | Sigri EstateWysokość upraw |

1600 mOdmiana arabiki | CaturraObróbka | MokraStopień palenia | ŚredniWynik oceny kawy według SCA | 84 na 100Profil smakowy | Pierniki, czarna herbata, miód Zalecane metody parzenia: wszystkie metody parzenia, w tym espresso.

składniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****"Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają szczególnie najróżniejszą paletę smaków kaw specialty: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy osiągalny cud smaku gromadzi się na tej długiej skali, początkując od enigmatycznej ciemności i powoli przekształcając się w typ bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją unikatową historią, kryje się w pięknym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: skrupulatnie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w unikatowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, iż nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału...