Kawa ziarnista specialty Black Crow White Pigeon Uganda Bugisu AA, 200 g promocja 2024

Cena59.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Przyjaciele Kawy
Kategoria:Kawa
Rodzaj ziarnista
Kraj pochodzenia Uganda

Opis

"BLACK CROW WHITE PIGEON". UnikatowE HISTORIE O KAWIE.Rozdział 21White Pigeon demonstruje: Bogaty aromat czekolady rozchodzi się w powietrzu, by wkrótce dołączyły do niego słodkie nuty leśnych owoców i odświeżająca, cytrusowa nutka…Lecąc nad popularnym Mount Elgon w Ugandzie, oko przyciągają falujące lasy, rwące rzeki i majestatyczne, górskie wodospady.

Zgodnie z lokalną legendą, Mount Elgon jest domem samych bogów, którzy w przypływie dobrego humoru zsyłają na ludzi poniżej schładzający deszcz. Strome górskie zbocza góry cechują się od wieków żyzną ziemią, więc można założyć, że bogowie wciąż są w korzystnych nastrojach.

Lokalni farmerzy pochodzący z plemienia Bugisu nauczyli się korzystać z korzystnej woli bogów: produkują jedne z najkorzystniejszych ugandyjskich kaw. Kto wie, być może aromat najwyższej jakości kawy jest tym, co tak udoskonala humor bogom?Twój White PigeonPodsumowanie: Kraj pochodzenia |

UgandaProducent | Bugisu Cooperative UnionWysokość upraw | 1300–1900 mOdmiana arabiki | BourbonObróbka | MokraStopień palenia | Średnio-ciemnyWynik oceny kawy według SCA | 85 na 100Profil smakowy | Czekolada, owoce leśne, cytrusyZalecane metody parzenia: espresso i prosto w kubku.składniki: palone ziarna kawy.Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu.*****"Black Crow White Pigeon" to opowieść o niezwykłych historiach związanych z kawą.

Główni bohaterowie tej opowieści - Czarna Wrona i Biały Gołąb - uosabiają bardzo zróżnicowaną paletę smaków kaw specialty: od ciemnych, głębokich, ziemistych nut po lekkie, subtelne aromaty. Każdy realny cud smaku mieści się na tej długiej skali, początkując od nieodgadnionej ciemności i powoli przekształcając się w wariant bieli, która zapiera dech w piersiach.

Każda kawa, wraz ze swoją nieszablonową historią, kryje się w ładnym opakowaniu, które może przypominać nowy rozdział w czytanej książce: skrupulatnie ponumerowane rozdziały sięgają od 1 do 24. Zanurz się głęboko w nowych doświadczeniach z "Black Crow White Pigeon": odkryj historie, które opowiada każdy rozdział, zanurz się w wyjątkowych smakach i wyrusz w podróż tak pachnącą, iż nie da się jej zapomnieć.

Rozpocznij swoją osobistą podróż od dowolnego rozdziału...